Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és már nagy a...

13 éves vagyok és már nagy a hónaj szőröm és anya nem engedi hogy leborotváljam mert még fiatal vagyok. De jön a nyár és nem akarok úgy napozni hogy közbe ott van egy bokor a kezem alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le,és kész.Én ezt nem kérdeztem meg akkoriban,saját magamról volt szó,szép lett volna ha ez miatt dzsungellé változok:)
2012. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
borotváld le,vissza csak nem ragasztják
2012. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kértem ki anyám véleményét, hogy leborotválhatom-e :D
2012. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem kértük ki a tesóimmal, csak megtettük fürdéskor. Pont ennyi idősek voltunk.
2012. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
egy egyszer használatos, eldobható borotvát majd csak ki tudsz szorítani nyárig a zsebpénzedből
2012. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy borotvát,előtte bekened borotvahabbal a hónaljad és leborotválod.Anyukádnak ehhez semmi köze.
2012. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld le! Esztétikusabb, higénikusabb... (Az elején ki fog pattogzódni, de ne aggódj, ha rendszeresen csinálod, nem lesz később már irritált a bőröd.)
2012. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

El kel kezdened valamikor megvalósítani a saját elképzelésedet, akkor is, ha anyukáddal nem egyezik. A nagy dolgokban hallgass rá, de ez nem olyan eget rengető. Hiszen visszanő! Vágd le, de ne titkold! Mondd meg: anya levágtam, mert úgy már nem mehetek tornaórára! Az egész iskola rajtam röhög! Ez hatni fog. Én is anyuka vagyok.

Ja és, mondd meg ő is borotválja le nyáron, mert más egyáltalán nem divat. Nekünk már az apukánk is levágta. Pedig fizikai munkás.

2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt tedd, hogy borotváld le. Mondjuk fürdés közben, csak nem fürdesz együtt anyukáddal... Anyukádnak biztos van borotvája, vagy végső megoldásként apukádnak, ezeket persze jól kimosod előtte, bekened borotvahabbal aztán lehúzod. ennyi. anyukád leellenőrzi naponta, hogy megvan-e még a hónaljkutyád vagy mi?:D visszaragasztani úgysem tudja;)
2012. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldobható borotvát olcsón tudsz venni, valamennyi kis zsebpénzed biztos van. Amúgy nyáron higiénikusabb is, ha nincs szőröd ott, próbálj ezzel érvelni anyukádnál, hisz a szőrödön megtapadnak a baktériumok és ezáltal erősebbek lehetnek a kellemetlen szagok is. De ha eldobható borotvát veszel nem kell anyukád véleményét kikérni, csak eleinte vigyázz, meg ne vágd magad. :)
2012. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!