Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Izzadós, hideg kézre tényleg...

Izzadós, hideg kézre tényleg nem lehet műkörmöt rakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám:a körmeim nagyon kicsik és gyengék és oda vagyok a műkörmökért.

De sajnos izzadós és hideg a tenyerem.

Több próbálkozásom is volt már nem teljesen profi körmösökkel és 1-2-3 hét alatt leesett vagy levált a köröm.(attól függ milyen technikával csinálták)

Akkor a körmömmel van a baj, vagy azzal ahogy megcsinálták?


Válaszaitokat előre köszönöm! Szép napot! :)



2012. márc. 30. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is izzadós és hideg a kezem, mégsem esett le sosem a műkörmöm. Amikor 5 hétig nem tudtam elmenni körmöshöz, még akkor is jól bírta.

Szerintem válts körmöst, a technikával lehet a baj, ha lepotyognak a körmeid

2012. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ott van a kutya elásva, hogy a körmeid kicsik és gyengék.
2012. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is olyan a kezem, jég hideg mindig és ideges típus vagyok, főleg mostanában, ezért izzad is. De volt műkörmöm, nem volt géz vele
2012. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár nem értek a műkörmözéshez, és még sosem volt, de anyukámnak is nagyon gázul gyenge és rossz, papírvékony a körme, mégis normálisan megmaradt a műköröm. A tiéd tippes, vagy zselés? Mert szerintem a ráragasztott műanyagvalami értelemszerű, hogy leesik, mert sz*r. Zseléset csináltass, és vigyázz rá:) A tenyérizzadásra pedig kitalálhatsz valamit, pl hintőpor, vagy vannak ilyen fémstiftek, nem tudom, mennyit használ, de láttam már ételszagtalanítót olyanban, vagy hónaljstiftet, de nem kensz rá semmit, csak valami fém van a végén..
2012. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát:)

volt már zselés épített és tippes is.

a zselés az egybe levált a tippes pedig az egész tip letört.

nehezen tudnám elmagyarázni nem tudom hogy érthető-e de ahogy fel lett ragasztva a tipp az letört de a körmöm felén ahol csak a zselé van azt alig tudtam lekaparni.

Ennél érthetőbben nem tudtam megfogalmazni :((

2012. márc. 30. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet (tanfolyamon említik a kizáró tényezők között), ennek ellenére van olyan vendégem, akinek jéghideg a keze és izzad is, mégis fent marad a zselé ugyanannyi ideig, mint másnak. Próbálkozz új körmössel :)
2012. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvileg kizáró tényező, mert a kezed izzadása visszanedvesíti az előkészített körmöket, és nem csak lepotyogást okozhat a körömben lévő nedvesség, hanem algásodást, és bepenészesedést is.


A minikörmök is a körömépítést nehezítő dolgok közé tartoznak, mert ha nagyon kicsi a saját körmöd, akkor eleve nem bírja el a nagyon hosszú műkörmöt sem, másrészt meg nehéz is rá építeni. Mini körmöknél még az is baj, hogy sokszor a vendég nem hajlandó elfogadni, hogy neki hamarabb kell jönnie töltésre, mint egy normál körömággyal rendelkező nőnek. Ugyanis a műköröm kb addig stabil, amíg a köröm harmadáig le nem nő. Ez egy 6mmes mini körömnél ugyi 2mmes lenövést jelent, egy 12mm hosszú körömnél 4et. Ha ennél tovább húzod, sanszos, hogy lebillen, felválik a köröm tövénél.


Ha pesti vagy, szívesen megnézem a körmöd, és megbeszéljük, mit lehet vele csinálni. Keress meg priviben (GKK vagyok egyébként)

2012. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!