Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell mindig bámulnia a...

Miért kell mindig bámulnia a Rossmann-ban a biztonsági őrnek ha megyek vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti,hogy vagytok vele,de én ha megyek a rossmann-ba mindig néz a biztonsági őr, és már nagyon idegesit.Nem mimtha lopni akarnék vagy ilyesmi,de már idegesit hogy ha nem testereket próbálok ki akkor is folyamatosan bámul még akkor is amikor a pénztárnál vagyok-.-" 14/L

2012. ápr. 5. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejössz neki :D
2012. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerelmes beléd
2012. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is úgy követnek, hogy szinte rátaposnak a sarkamra.
2012. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
biztos jó csak vagy
2012. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

jaj, engem is szoktak, kérdezz tőle valamit, ha már ott van :) Pl. melyik sikosító jó szerinte? :DDD


Mentem a két gyerekkel, aztán hangosan morfondíroztam, hogy mit is vegyek, hát hallom, hogy röhög valaki a hátam mögött. Máskor is voltunk már mulatság forrása, a gyerekeken szokott vigyorogni, hogy mindent megnéznek meg kommentálnak.

2012. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az igaz hogy kb mindig a 3 őr közül a 30-as kopasz pasi jön utánam de az 30-as nőket meg az idősebbeket nem nézi meg-.-
2012. ápr. 5. 18:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaj tudom milyen szar...

Komolyan mondom én jön .hogy oda mennyek ,hogy b@zmeg nincs jobb dolgod?koslas más után is .... Mintha csak lopni akarnék ......

2012. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ááá kiakasztó,reflexből elkezdek hangosabban beszélni a páromhoz, hátha leesik neki ,hogy NEM LOPNI JÖTTEM HANEM VÁSÁROLNI!!!! a rossmannban meg kb már törzsvásárló vagyok, és így is rám szólt a múltok,hogy "kosarat hozzál már" teljes flegmán.( csak egy árat akartam megnézni) fogtam magam, mondtam a páromnak,hogy jó majd ha Pesten járok megveszem amit szeretnék, és kisétáltam a boltból. De elég kellemetlen mikor óvszert mész venni. Alapból nem érezném kellemetlennek, na de ahogy az őr les, meg ahogy a pénztáros csaj kikerekedett szemekkel a páromra néz,felháborító. Mi köze ahhoz, hogy mit vettem?


17L

2012. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
SEMMI,A NAGY SEMMI:))
2012. ápr. 5. 18:47
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Velem is ez szokott lenni... Multkor épp néztem az alapozókat, hogy melyik az én bőrszínem, erre elkezdi, hogy a tesztereket próbálgassam és ne az eladó termékeket... Utálom én is 14/L
2012. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!