Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell mindig bámulnia a...

Miért kell mindig bámulnia a Rossmann-ban a biztonsági őrnek ha megyek vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti,hogy vagytok vele,de én ha megyek a rossmann-ba mindig néz a biztonsági őr, és már nagyon idegesit.Nem mimtha lopni akarnék vagy ilyesmi,de már idegesit hogy ha nem testereket próbálok ki akkor is folyamatosan bámul még akkor is amikor a pénztárnál vagyok-.-" 14/L

2012. ápr. 5. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Engem is folyton bámul, akárkivel vagyok és mikor bemegyek akkor még csak egy helyben áll, de mikor már nézelődök folyamatosan jön utánam. Ilyenkor én is hangosan szoktam beszélni ahhoz akivel vagyok, hogy lássa, hogy nem lopni akarok. De rohadtul idegesítő...

Nálam ez DM-ben fordul elő, az Árkádban...

2012. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

engem is idegesít már néha..

de viszont abban rohadtul igaza van,h azért van a teszter,h azt próbálgasd,ne pedig az eladó termékeket..te sem örülnél ha vennél egy olyan alapozót,amit előtted már 20x kipróbáltak,és kb félig lenne.

2012. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, nem én írtam, de mikor a kezembe van a tubus vagy éppen az amit megakarok nézni, hatalmas betűkkel ráírva,hogy TESTER ..és odajön szólni,hogy mi az ,hogy a bontatlan termékeket próbálgatom, miért nem a testert.. mondom a testert próbálgatom.. azt hittem arra való elnézést. erre nekem esik,hogy az előbb biztos,hogy nem az volt a kezembe.ő látta volna. mondom oks nézze végig az összes terméket és ha fel van bontva valamelyik(ami akkor ugye nyilván én voltam) eskü kifizetem.( erre bekussol)..na ez kicsit idegesítő :)
2012. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Engem is folyton figyel (Szombathelyen lakom) de nemcsak rossmannban, dm-ben is pl.


Gondolom azt hiszik, lopni akarunk...

2012. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És a legviccesebb, hogy akik valóban lopni akarnak szre se veszik :D
2012. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sárika14 válasza:
100%

Nagyon idegesítő. Főleg a Rossmanba. A sminkes részlegnél. MIndig azzal tudnak jönni, hogy teszteretekt próbáljunk, mert más még meg aakrja venni azt amit próbálgat. De ha nincs teszter? Beszarás amit művelnek. Idegesítő-.-

Jah és egyszer át is kutatták a táskánkat, mintha vmi lopók lennénk-.-

2012. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem is zavar... A DM-ben is ez van. Mindig jönnek a nyomomban vagy bámulnak. Mintha lopni akarnék csak azért mert több dolgot is kipróbálok/végignézek...
2012. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a rossmannos bizti őrrel dumcsizni szoktam, haverok vagyunk, szokott adni pontokat is meg ilyeneket, hogy minél olcsóbban vásároljak, valamint félretesz nekem dolgokat, hogy ne vegyék meg előlem ha már valamiből kevés van. Meg olyanokat is fújhatok magamra vagy próbálhatok ki magamon ami nem teszter! :))

Bár most már régen láttam, lehet nyaralni van és szabin van...


28/N

2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy egyedül vagyok ezzel,de tök jó,hogy nem :))
2012. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg üldözési mániátok van! A biztonsági őr az üzletben akármerre járkálhat, épp az a dolga, hogy ellenőrizze, biztosítsa a helyet. Ha nem tetszik akkor ne vásároljatok a Rossmanban!
2013. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!