Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem gyógyul be a helix...

Miért nem gyógyul be a helix fülbevalóm?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy éve kilőve. elől pici csomó van és ha kiszúrom, megnyomom gyengén pici gennyszerű jön ki belőle, aztán megnyugszik és eltűnik teljesen, nagyon szép kb egy hétig semmi kis görcs, de aztán megint visszajön... már több mint fél éve ez megy. mi lehet ez? tetrannal kenegessem vagy mivel? segítsetek légyszi:/

2012. ápr. 8. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt az első helixemmel, a többivel semmi baj nem volt. el fog múlni, kenegesd de ne bökd ki, én mondjuk nem csináltam vele semmit és egy idő után elmúlt a kis csomó. néha, néha kentem rá neogranormmont azt ennyi.
2012. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:))
2012. ápr. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!