Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Tudom, hogy...

Nők, lányok! Tudom, hogy sokaknak nem a külső a legfontosabb, de azért nagyon érdekelne, hogy a fiatal, nem elhízott és nem csontsovány magyar nőneműek között vajon többségben lehetnek-e azok, akiknek jobban bejön a képen látható has a kockásnál?

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy ezt milyen testalkatnak neveznétek: közepes, kissé mackós, ...?


2012. ápr. 9. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
TOKELETES...egyszeruen tokeletes :X:X:X
2012. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez mi ez?:D
2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
elso vagyok,ha ez te vagy, akkor tokeletes a tested es hagyjuk mar a kockas hast
2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nem tökéletes,de megfelel.Esetleg ha szőrtelenitenéd a mellkhasod,nagyon tökéletes lenne.
2012. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

"Nők, lányok! Tudom, hogy sokaknak nem a külső a legfontosabb"

Tévedsz. Minden nőnek és lánynak a külső a legfontosabb, esetleg még a pénz.

2012. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

hát igazából mindegy...

kedves 60%-os barátom, akkor minden lány Brad Pittet akarna és kockás hasizmot

valóban egy ilyen önutáló embert, mint te, senki sem akar és nem csak azért, mert csúnya vagy

van aki csúnya, de kedves, és az a szexepilje

2012. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

elmondom neked:

a külső a lényeg! legalábbis első benyomásra biztosan.

utánna a pénz.


am az olyan csajokra akiket leírtál, minimum 5 srác tempozik egyszerre, és hidd el, hogy a csaj nem a csóró, esetleg kicsit jolkinéző, kedves aranyos srácot választja...

éspedig azért, mert fontos neki hogy felvágjon, hogy az ő pasija gazdak, kocsival furrikázza a p*csáját, vesz neki drága ruhákat, stb szolizott, kigyúrt test, és kb csiga iq

ez minden nőnek bejön..;)

gondolkozz logikusan...minek választaná a pl tömegközlekedést, a sétát, az olcsó kis ajándékokat amiket hiába adnak szívből, csekélyek, ha ott vna a lehetősége, az anyagi biztonságnak, és ez sok nőnél a szerelem elé lép.

Am nehogyazthidd hogy ezek a nők szerelmesek...mert nem azok...csak kényelmes nekik, mindez...érdekkapcsolat, és megjátszák az egészet...idővel kcisit vonzódni kezdenek a bikájukhoz, de szerelmesek sosem lesznek belé.

2012. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
am az én testem is hasonló, de kicsit vállasabb vagyok, meg izmosabb, de a hasam is nagyobb...szal jah... utsó voltam...
2012. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18:59 És tényleg minden lány Brad Pittet és kockás hasizmot akar :P Az más kérdés, h nem mindegyiknek jut.
2012. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A [link] oldalon olvasható cikk címében "pocakos puhány"-nak nevezik. Csajok, szerintetek is az?
2012. ápr. 9. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!