Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövelő kapszulát lehet...

Mellnövelő kapszulát lehet szedni fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Orvoshoz ezzel nem szeretnék elmenni, ezért érdeklődöm itt. Úgy vagyok vele, mivel hormonproblémáim is vannak, ezért ártani nem árthat, sőt TALÁN egyensúlyba tudná hozni, de azért szeretnék kikérni pár véleményt. Az olyan megjegyzéseket, mint hülyeség, úgysem fog használni,nem kérek köszönöm. A masszázstól már nőt, pár cm-t a mellem, de most ki szeretnék próbálni egy itthon még kevésbé ismert növényből álló kapszulát (aminek sok más jótékony hatása is van). Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. ápr. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2012. ápr. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy milyen alapú ez a szer, így nehéz megmondani, hogy mivel ne szedd együtt. Ha hormonalapú, akkor orvosi tanács nélkül nem ajánlom, hogy fogamzásgátló mellett szedd.
2012. ápr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(Amúgy meg semmi baj nincs a kisebb mellű nőkkel, hidd el :D)
2012. ápr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű hogy hormonalapú, ha egyszer már mellnövelő.... Mindenképpen beszélj orvossal,vagy ne szedd! Ez nem játék!
2012. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igen természetesen hormontartalmú a bogyó :)
2012. ápr. 21. 12:01
 6/6 anonim válasza:
mi a neve annak a mellnövelő kapszulának amit ki akarsz próbálni?én is most nézegetem ezeket a kapszulákat mert ki akarom próbálni valamelyiket.bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam
2012. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!