Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen a világ?! (fiúkról...

Miért ilyen a világ?! (fiúkról van szó)

Figyelt kérdés
Miért kell lehurrogni és leb.zizni rögtön azokat a fiúkat akik szeretnek divatosan öltözködni? Miért nem lehet nekik is magukkal foglalkozni? Miért b.zi ha valaki kivasalja az ingét mielőtt felveszi hogyha nem valami alkalomra kell? Miért tartjátok b.zinak őket? Mert mindenki azt mondja és ciki lenne azt gondolni hogy nem? Vagy miért? valaki válaszoljon nekem!
2012. ápr. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Te hol élsz ??


Kimondta, hogy bu.zi az, aki kivasalja az ingjét felvétel előtt. Ez evidens, ha gyűrött.

Az a bu.zi, aki nem bírja megélni férfiasságát. Sminkel, nőiesen öltözködik.

2012. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm..számomra az igényesség amit felsoroltál..

Nálam bzis a rózsaszín mindenféle árnyalat,bármely ruhában vagy kiegészítőben egy fiún,bzis a köves fülbevaló mindenféle formája fiún, bzis a csőnadrág,hiába van ekkora divatja,számomra a 10-16 éves korosztályjellemzője az.Bzis továbbá a láthatóan szolis bőr,a festett haj,ami hiúságból van festve és nem azért mert őszül és az zavarja,hanem mikor menő próbál lenni.


Így hirtelen ennyi..mint írtam,amiket felsoroltál,hogy nem vesz fel gyűrött ruhát,vagy nem csak 1 pólója van,az igényesség szerintem.

2012. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gaxal válasza:
na te kb 11-14 éves vagy igaz?
2012. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt egy csiga írta? csak mert azok hímnősek
2012. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!