Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől változott meg a világ?

Mitől változott meg a világ?

Figyelt kérdés

miért van ez: a lányoknak manapság csakis szinte a gyenge férfiak jönnek be

gyakran látok csinos lányokat gyenge vékony gyáva szegényes intellektussal rendelkező srácokkal

az erős férfiak hol maradnak? vagy akkor a művelt pasik? nekik meg alig jönnek össze lányok.

pl egy diszkóban egy vékony xar kiállással bíró gyenge fizikumú alkoholos állapottal vagánykodó pasi előbb talál csajt mintegy izmos feltehetőleg erős férfias beállítottságú nem nagyképű remek intellektussal rendelkező művelt olvasott srác. ezt már tapasztaltam párszor (nem nem magamon én csak izmos vagyok de az egyik nagyon jó barátom rendelkezik ezen adottságokkal irigylem is)

ez mitől van? mi romlott el?



2012. ápr. 16. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem diszkóban kéne ismerkedni.
2012. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"izmos feltehetőleg erős férfias beállítottságú nem nagyképű remek intellektussal rendelkező művelt olvasott srác"


Őőő... nem azért de az ilyen izomagyak szoktak a tuskó parasztok lenni általában. És pont azt vettem észre, hogy nekik inkább az ilyen izmos tuskók jönnek be. De a lényeg ugyanaz, a buta fiúkat szeretik. Viszont ha már a diszkót említetted, nem tudom mit vársz, oda nem éppen az okos lányok járnak.

2012. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha már a diszkót említetted, nem tudom mit vársz, oda nem éppen az okos lányok járnak."


Mielőtt jönne oltani a diszkóba járó tinilány, nem a véletlen kivételekről beszélt.

2012. ápr. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy egy vékony pasi nem művelt? Nagyon ostoba általánosítás. Ez körülbelül olyan butaság, minthogy a diszkókba csak buta agyonfestett részeg libák vannak. Nem drágám az okos emberek is járnak szórakozni, ismerkedni! Én rengeteg új ismerőst/barátot szereztem amikor még gyakran jártam bulizni.
2012. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez általánosítás...

"gyenge vékony gyáva szegényes intellektussal rendelkező srácokkal" ezt honnan tudod? attól hogy vékony, lehet izmos, csak nem izompacsirta... honnan tudod hogy gyenge? Tud annyira férfias lenni, amennyire kell... Honnan tudod hogy gyáva? Tud férias lenne... szegényes intellektus? Mert csak azoknak van magas IQ-juk akik izompacsirták?


Egyébként még a következő pár sorodban van még egy csomó általánosítás... vgeyük pl őt:

Kim Hyun Joong

[link]

[link]

[link]

[link] pont ilyennek gondolnád, igaz? Viszont mindig is osztály és iskolaelső volt, nagyon jól tanult

És a teste:

[link]


Szóval általánosítás volt amit csinálsz!

2012. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!