Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha belenézek a tükörbe, szép...

Ha belenézek a tükörbe, szép vagyok, de képeken miért vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha belenézek a tükörbe, akkor annyira nem látom magam csúnyának, sőt egész tűrhetőnek, de képeken meg olyan nagy az orrom, és mindenem más:S

2012. ápr. 27. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Viccen kívül, de én is így vagyok vele, nem vagyok önimádó, hogy folyton fotózgassam magam, de néha nem árt egy profilkép frissítés, szépen kisminkelem magam, meg minden jó, tükörbe is azt látom, hogy na most ez egész jó lett...és csinálom a képet, és kb te jó ég!?? Ez is én vagyok!?!?!?! Nem értem mitől lehet, talán előnytelen szögbe találjuk el magunkat, amikor fotózunk, mert nem igen látjuk, hogy a kamera kijelzőjén mi látható.
2012. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek én is olyan embert, akiről egyszerűen nem lehet élethű fényképet készíteni...
2012. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én is így vagyok vele, azért sz*r, mert nem tudom, hogy most igazából hogy nézek ki, bár ha kamerás felvételről nézem vissza magam, akkor nem olyan cink, mint a fényképen. Nem vagyunk fotogének, vagy nem tudom. :D
2012. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de olyan durva,mert általában a fiúknak bejövök,de nagyon önbizalom hiányos vagyok,ezért nem értem,mi a franc tetszik rajtam,ha olyan vagyok mint a fényképezőn?xd meg webkamerában is máshogy nézek ki:DD
2012. ápr. 27. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel én is így vagyok. Szimplán csak nem vagyunk fotogének:D
2012. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Mert az eddigi fotósaidnak nem volt szépérzékük.
2012. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Tükörben egész elégedett vagyok az arcommal, de képen kb. 100-ból egy tűrhető, a többin úgy nézek ki, hogy sírva fakadok tőle :S

Nem vagyok fotogén, és sajnos a fény úgy törik meg az arcomon, hogy abból előnyös képet kihozni tényleg művészet lenne. Egész egyszerűen kialvatlan, holdkóros, tésztaképű zombinak látszom a fényképeken :D

2012. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a tükörben te vagy,nem hasonlítod magad máshoz. No meg a fotogén emberekről lehet jó képet csinálni. Rólam még egy fotós se :D
2012. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, nyugi. Képen hatalmas és ferde az orrom, teli vagyok pattanással, bandzsítok, és kopaszodom:D
2012. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
óó:DD hát mi legalább élőben szebbek vagyunk,mint a képeken a fotogének többsége photoshoppolt ők lehet,hogy élőben nem is néznek annyira jól ki mint a képeiken:d
2012. ápr. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!