Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és B/80 melltar...

12 éves vagyok és B/80 melltartót hordok mindenki nézi az utcán a mellemet még a nők is mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát semmit nem tudsz csinálni vele. ekkora és kész :S de később örülni fogsz neki, hidd el:D
2009. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Képet légyszi! :)
2009. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

tenni annyit tudsz, hogy megpróbálsz fogyni, ugyanis 12 évesen egyeseknél a B kosár teljesen normális, de az hogy a körméret 80-as 12 évesen, az azt sejteti, hogy van néhány feleleges kilód...

(én 13 évesen kezdtem aszem hordani melltartót 70/A-t, de mostanra is csak a 75-ös méretig jutottam(igaz a kosár már D-s)

Amúgy szivacsosat hordasz? Mert az elég sokat nagyít a melleken...

2009. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még két év és örülni fogsz neki. addig túléled. Lgalább megspórolod a mellnagyobbító műtétet. Vehetsz rajta egy biciklit.

Meg fogod szokni, nme fog zavarni. Hordj felül sötét szineket, apró mintákat! Ne feszülős ruhát!

Élénk színt, nagy dekoltázst, nagymintásat ne hordj felül. Tegyél feltűnő fülbevalót, hogy arcodra irányítsd a tekinteteket! Biztos azt nézik, hogy hány éves lehetsz.

[link]

[link]

2009. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod, hogy:

BÁÁ!

:)

Próbáld meg! :)

2009. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok annak, aki egy amúgy sem nagy önbizalmú kislánnyal el akarja látatlanban hitetni, hogy súlyfeleslege van!

A 80-as körméret nem mond semmit, nem tudjuk, milyen magas, stb. Lehet vékony lányról is szó.


Kedves Kérdező, a B kosár nem olyan iszonyú nagy, nekem 80D van, mégis itt vagyok! ;) Régen én is úgy éreztem, bámulnak az utcán, ez sokszor igaz is volt, sokszor be is szóltak, emiatt 1-2 évig jó bő együtteses pólókban és kinyúlt pulcsikban jártam, amikben elég szarul éreztem magam, mert én szeretek nőiesen öltözködni a stílusomon belül.

Nagy mellűnek nem áll jól a bő, mert akkor azt a benyomást kelti, hogy az egész test akkora, mint a mellek.

Azt tanácsolom - azon túl, hogy találd meg a Neked jól álló ruhákat, - a kivágottakat talán későbbre tartogasd! - és olyan melltartót hordj, ami "összefogja" :D - ne pislogj körbe ijedten az utcán, hogy "jaj most ki bámul" - mert ha látszik, hogy valami problémád van ezzel és zavarban vagy, annál jobban fognak bámulni. Ne foglalkozz vele, ugyanolyan jogod van fesztelenül az utcán tarzkodni, mint bárki másnak! ;) Nem Veled van a baj, hanem az a bunkó, aki bámul, mert bámulni nem illik! Emeld fel a fejed, és büszkén, határozottan haladj a célod felé, mutasd azt, hogy lesz.rod, hogy ki mit gondol.

2009. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is 12 éves vok és a/70 melltartót hordok!Engem zavarnak a melleim de én se tudok mit csinálni!Törődj bele később örülni fogsz neki!
2009. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a 80B és a 70A között van egy kis külömbség.

Idővel hozzászoksz, hogy ilyen nagyok, nagyon is örülni fogsz neki. Nem lehet, hogy csak úgy érzed mitnha bámulnának?

Bámulj vissza.

2009. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Most azt szeretnéd hallani,hogy "azért néznek meg az utcán mert szép vagy és nagy a melled,késöbbiekben tetszeni fogsz a fiúknak vagy akár már most is " hm ? Ez van és kész örülj neki hogy nagy melled lehet,nekem nincs az 17 éves vagyok és majdnem hogy semmim nincs! Sz@ar érzés nagyon :S Tehát örülj !!!:D:)
2009. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem tehetsz. Szokj hozzá, hogy Magyarországon minden embert megnéznek: szép, csúnya, vékony, kövér...

Ha valaki szép azért, ha valaki ronda azért szólják meg.

Én sokszor kaptam olyan megjegyzéseket, h ocsmány vagyok (csajok mondták), és mégis enyém lett a suli legmenőbb pasija és nem az övüké. Hozzáteszem mellem épphogy van.:D

Fogadd el magad, ilyen vagy. Az a legfontosabb hogy találd meg a lelki békéd, és a folyamatosan megfelelni akaró 'lényedet' tüntesd el. Ennyi idősen mint te, féltem menni az utcán mert attól féltem h beszólnak. Hál Isten legyőztem ezt, mondjuk beletelt pár évembe de megérte.

2009. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!