Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belefognom...

Szerintetek érdemes belefognom? (műkörmösök)

Figyelt kérdés

Műkörmöm van, de arra gondoltam, hogy inkább veszek zseléket, uv lámpát és magamnak fogom csinálni, meg a családnak...

Szerintetek érdemes lenne?


2012. máj. 1. 07:44
 1/4 anonim válasza:
hat ha ertesz hozza mert csak ugy nem lehet neki fogni!egyik ismerosom is ezt csinalta hat nagyon elszurta! ocsmany lett! vegul elment egy pedikur tanfojamra
2012. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el!

2012. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a téma engem is érdekelne. 1x mikor műkörmösnél voltam a kisujjamra először ragasztott tip-et mert a zselé egyszerűen lejött vna és erre rakta a zselét. És ha ezzel a módszerrel lenne csinálva?
2012. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

08:39-jó lenne ezt sok helyen olvasni, de sajnos ezeket meg sem hallják-látják az emberek :(


Egyébként gyönyörű mintákat tud a blogíró: Szalay Andrea

2012. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!