Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek melyik nyelvbe...

Szerintetek melyik nyelvbe lenne érdemes belefognom?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok, sőt még annak se mondhatom magam. Egyszer free pascal infó órán írtunk egy "programot" amivel kiírtuk a képernyőre a nevünket és a színt is adtunk neki de ennyi. Jövőre szeretnék emeltet tenni infóból, és hát ugyebár ott van programozás is. Utána meg ha minden terveim szerint alakul, akkor egyetem, ahol programtervező informatikus szakra jelentkeznék.

A kérdésem annyi lenni hogy milyen programozási nyelvet jelöljek majd be amin megcsinálom az érettségis feladat? De úgy, hogy majd egyetemen is hasznát tudom majd venni a tudásnak.

(és tudnátok is valami jó kis linket adni hozzá, hogy itthon is tanuljak? , mert a suliban nem olyan jó a felkészítés az emeltre:/ )


2011. júl. 19. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az oldal keresőjét is képtelen vagy használni inkább felejtsd el a terveidet! Szinte minden nap van egy ilyen kérdés. Amikor kiírtad nem tünt fel a 2345678876543 darab hasonló?
2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Delphi


[link]


objektum orientált nyelv, sőt 4G-s

2011. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Free pascal tokeletes a feladatra. Tanulj meg programozni, ehez jo nyelv a pascal.
2011. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én etiópul tanulok több mint 10 éve,érdemes elkezdeni tedd azt!
2011. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!