Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres Szőrtelenítésnél...

Lézeres Szőrtelenítésnél normális h már az első kezelés után a bőr csíp és égetett érzése van?

Figyelt kérdés
gondolkoztam a lézeres szőrtelenítésen. de egy ismerősöm a bajuszát akarta eltávolítani, viszont az első kezelés után olyan érzése volt mintha megégették vna. és abba is hagyta. hallottam h lehet a lézer tul gyenge vagy tulerős. de ez normális?

2012. máj. 1. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A lézeres szörtelenités lényege, hogy elégeti a szörtüszüket - ezért teljesen normális, hogy égö érzése lesz, kivörösödik a böre, stb. Amit szintén nem tudnak sokan, hogy ez sem végleges, legkésöbb pár év múlva visszanö a ször. Ezen kivül vannak olyan tapasztalatok, hogy a lezeres kezelés után sokan kapnak rákot emiatt.
2012. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jézusom rákot, erről nem is hallottam. viszont én hallotam azt is, h sokszor elcseszik a lézer erősségét és megégetik a bőrt akár végleges nyomokat is hagyva. tudom-állítólag 7 évig tart ha nem szól közbe hormonfelborulás /pl.terhesség/.
2012. máj. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!