Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni magamat....

Nem tudom elfogadni magamat. Csúnyának érzem magam, mit tegyek, hogy jobban érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 174 cm, és kb. 60 kilo. Sokan mondták már, hogy jól nézek ki, de én nem így érzem. Szeretnék fogyni, mert szerintem sok a felesleg rajtam. A barátnőim szerint hülye lennék fogyni, és a barátom is mindig dicsér, de ha tükörbe nézek felfordul a gyomrom. Próbáltam már fogyni, de nem mentem vele semmire.. esetleg valami jó tanács?
2012. máj. 3. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha enné lkevesebbet nyomsz elvisz a szél! ne fogyj! pl menj el fodrászhoz, vegyél uj ruhát vagy ilyesmi
2012. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2012. máj. 3. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
szivessen. amugy ez a koroddal is jár
2012. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 172 cm-hez vagyok 57 kg, szóval kb. azonos lehet, mondjuk nekem viszonylag nagy a mellem és a fenekem, máshol pedig lapos vagyok, így jól oszlik el, ha rajtad is így, akkor szerintem jó alakod lehet, de ha nem így, akkor sem lehet rajtad szinte semmi felesleg, max. azért látod úgy, mert "lötyi" vagy, és feszesítened kellene.

Amúgy 13 évesen pasid van?! Bocsi, de nagyon komoly lehet a dolog... (20L)

2012. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, sokat fogsz még nagyon változni. 174 cm és 60 kilogramm nem hogy sok, még kevés is.

13 évesen van kapcsolatod? Szerinted ha csúnya lennél, lenne barátod?

Jó tanács? Eszed ágába ne jusson fogyni!

2012. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsotokat, köszi mindenkinek :)
2012. máj. 4. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 173 cm vagyok és 60 kg.. és én se tudom elfogadni magam:( Túl nőies az alakom, nekem pedig a fiúsabb, törékenyebb tetszik, olyan, amilyen én sose lehetek. Mindenesetre én megkísérlek fogyni, nem sokat, max 2-3 kg-t, hát majd meglátjuk..:)
2012. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem van egy jó tanácsom amit meg is csináltam. :)

Na figyelj!6 óra után ne egyél, felejtsd el a sok hízlaló zsíros ennivalókat, cukrot se egyél,kólát se igyál,mozogj rendszeresen,ha esetleg van otthon valamilyen szobabicikli,vagy súlyzók,iratkozz be úszó tanfolyamra az formálja legjobban az alakod, :)

2013. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!