Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni. Tényleg...

Nem tudom elfogadni. Tényleg ennyire undorító a vékony comb? (képek)

Figyelt kérdés

A képeket netről szedtem...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyen lábam van nekem is, ráadásul kicsit X láb... És szemből meg hátulról elég idiótán néz ki hogy ilyen vékony és kicsit "(" alakú :/ Van barátom, neki tetszik, de én egyszerűen nem tudom elfogadni ezt annyit csúfoltak már vele régebben...

De csak előlről és hátulról ráadásul állva van vele bajom, ha leülök akkor jól néz ki, mert egy kis husi előrecsúszik és akkor összeér teljesen meg jól is néz ki...

Oldalról ilyen:

[link]


Tehát tulajdonképpen csak azzal van bajom hogy ilyen hülye X láb és vékony... Hízni nemigazán tudok, alkatilag nagyon vékony vagyok, és ígyis rengeteget eszem mégsem látszik meg semmi...


1. Ez tényleg ennyire undorító, pálcika láb?

2. Hogy lehetne változtatni rajta? Valami edzés amitől nem vékonyodna hanem izmosodna? :(


16L köszi előre is a komoly válaszokat, trollkodók is jöhetnek legalább nevetek egy jót :D De légyszi azért a tárgyra összpontosítsunk :/


2012. márc. 18. 11:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem is undoritó.Szerintem aranyosak ezek a "pálcika"lábak.:-)
2012. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem undorító, nekem tetszik.

én is vékony vagyok, és mindig is rohadt sokat ettem, de sose látszott meg..ez van, nekem anyám is ilyen (:

18f

2012. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
undorítónak nem undorító, de lehetne izmosabb :) guggolás kitörés hadd menjen így hirtelen ezek jutottak eszembe
2012. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%

én speciel rosszul vagyok a vékony nőktől.nem kell h dagi legyen,de mégis vmi.

de biztos van akinek tetszik.

2012. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem vékony egyébként...
2012. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

Ez a híres "Hízni nemigazán tudok, alkatilag nagyon vékony vagyok, és ígyis rengeteget eszem mégsem látszik meg semmi... " kamuszöveg, nem csinálod jól. Sportolni kell, edzeni valamit, hogy megnőjön az energiaigényed, hogy többet kelljen enned, és hízhass. Én is így voltam, hozzászokott a testem a kevés kajához, hiába néztem én azt soknak, nem volt az, és nem híztam. Amióta edzek, jóval többször vagyok éhes, és pár hónap alatt feljött rám egy tízes. (fiú vagyok)


Anntaraxx jól mondja, guggolás, kitörés, de akkor már edzz teljes testre, mert nem szereti a test a kiegyensúlyozatlanságot, úgyhogy ha másmilyen testet akarsz, akkor életmódot kell váltani. A genetika annyiban számít, hogy az alapéletmóddal ki ilyenre áll be, ki olyanra. De bárki elérhet bármilyen formát, se nem annihillálódik a tápanyag, se nem a semmiből állítódik elő zsír. Szóval aki "nem tud hízni" meg "nem tud fogyni" egyszerűen csak nem ért a témához, ami nem baj, csak nézz utána, és rájössz.


Amúgy nekem is a vastag tetszik, sőt, tán a nagyon vastag, de nem tartom undorítónak a vékonyat :D csak nem az esetem :D És biztos vannak sokan, akinek ez tetszik. A döntés a tied.

2012. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem az egész testemen akarok változtatni, tényleg csak a lábam az ami...

Értem én utcsó amit mondasz, hogy ez "kamuszöveg", de ha egyszer tényleg így van :D Sportolni..hát "sportolok" nemtudom a tánc mennyire számít annak...DNB amúgy ha érdekel és az eléggé lábra kéne hogy menjen, de eddig nemigazán változott semmi, pedig csinálom egy ideje.

Amúgy gugolni is gugoltam egy időben, de azt vettem észre hogy csak vékonyabb lett a combom így inkább abbahagytam, nem akartam még jobban rontani a helyzetet :/


Valami ilyen gyakorlat van amitől kifejezetten a combom belső része lesz "nagyobb" mármint...értitek nem? Plusz kicsit izmosabb...

2012. márc. 18. 11:36
 8/32 anonim válasza:
Nem mondanám undorítónak, régebben tetszettek az ilyen alkatú lányok is. Viszont most már azt mondom hogy jobb ha "van mit fogni". Egyszerűen nőiesebb, de ezzel sincs baj, ha a barátodnak tetszik akkor igazán nincs miért aggódnod :)
2012. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kaliberű csaj vagy akkor .... jó csaj vagy. S olyan típus, aki még 38 évesen is jó csaj lesz, s nem múltidő, mint a magyar nők többsége.

S van egy barátod, akinek ez bejön. Akkor mi is a gondod?

2012. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:

nyugi, még lesz bőven időd széthízni az agyadat, addig örülj míg ilyen. Amúgy meg lábizmozni is lehet, hajlító meg nyújtógépen, viszonylag hamar meglátszik az eredmény, 6 hónap után már határozottan jó virgácsaid lennének, pl ezekkel a gyakorlatokkal:


[link]

itt meg egy vegyesen mindenre egy gyakorlat:

[link]

2012. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!