Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan hogy az...

Miért mondják sokan hogy az épített köröm sokkal jobb, szebb, tartósabb mint a zselés vagy a porcelán?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek először műkörmöshöz és már annyi mindent olvastam a körmökről. Legtöbb helyen azt olvastam h az épített a legjobb. Miért?

Valamint akihez megyek 3800 ft-ért épít. Tölteni is ennyiért fog vagy vmivel olcsóbban? tehát a töltés az olcsóbb általában vagy ugyanannyi?


2009. jún. 24. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit helytelen a kérdés.Mivel az épitett is vagy zselés vagy porcelán.Gondolom arra értették,hogy az épitett jobb mint a tip-es.Személy szerint én jobban szeretem az épitetett,de kinek mi..:)
2009. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia 5 évig volt körmöm, és volt mindkettö, tippes és épített is. Volt egy idöszak amikor a körömöm egyböl ledobtta a tippes zselést. Elötte évekig az volt és egyszer csak azt vettem észre hogy hetente járok körmöshöz mert a fele hiányzik. Akkor a körmös azt javasolta, hogy építettet tegyünk fel, porcelánt, és azt nem dobta le a körmöm, de az meg sokszor elrepedt ha beütöttem. szóval attól függ a te számodra melyik jobb.
2009. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Nekem a kezdetekkor kb 10 éve tippes zselé volt nem sokáig mert egy hét alatt mindig ledobta a körmöm. Most lassan egy éve van épített porcelán, még egyet sem törtem le pedig aki ismer tudja hogy én mindig mindennek nekimegyek vagy beütöm a kezem. Tegnap odacsuktam a kocsiajtóval de csak picit fellevegősödött nem tört el. Én személy szerint nagyon szeretm és nem is csináltatnék másmilyet. Azt tudom ajánlani hogyha nem akarsz kilóméter hosszút akkor építetsd. Próbáld ki ezt is azt is de kb három építét vár ki hogy hogy reagál a körmöd az anyagra.
2009. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is épített van, nem pedig tippes. Épített sokkal tartósabb és a körmöt sem roncsolja annyira! Tölteni valószínűleg olcsóbban fog.
2009. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is épitett zselés van szerintem tartósabb . A tippes nekem is hamar lejött. A töltés valószinű valamennyivel olcsóbb lesz, itt kb 1000 ft-al olcsóbb. De gondolom ez helyileg változó.
2009. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!