Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma ráesett egy fa szekrény a...

Ma ráesett egy fa szekrény a jobb láb nagylábujjamra! A kőrőm teljesen ősszetőrt! A fájdalmat mivel tudnám csillapitani? Meddig fog fájni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú te szegény, az piszkosul fájhat. Szerintem fájdalomcsillapítót vegyél be. Borogasd hideg vizes ruhával, még jegelheted is. Nem tudok jobb tanácsot adni. Édesanyám évekkel ezelőtt ugyanígy járt, neki levették a körmöt.
2010. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BeerHunter ***** válasza:
Nem tudom mi az a kőrő, de borogasd hideg vizes ruhával, de előtte nyomj le egy kupica pálinkát.
2010. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pálinka a gyógyszer! Valószínű hogy le fog esni a körmöd magától. Amíg teljesen visszanő, fél év (lemértem magamon)
2010. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha vizpart mellett laksz, ahol Fekete nadalytot talalsz a parton, vagy pedig a koromvirag frissen, vagy a landzsas utifu.

Ezeket tisztitas utan, osszetorni, s leforrazni, majd a fajjo reszre helyezni, de aztatni is lehet benne a labat.


Az utifuvet es a koromviragot is lehet ugyis frissen, egy kloffoloval osszezuzni, s ezt ratenni a fajjo reszre!

Jobbulast kivanok!


Meg a friss koromvirag kenocs tenne nagyon jot, amit Te keszitesz el.

2010. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kőszi! De még csak ma tőrtént! Majd a holnapra vagyok kiváncsi! Remélem holnap már nem fog igy fájni!
2010. szept. 8. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy. én egyszer belerúgtam egy padkába és felszakadt az egész körmöm a nagylábujjamon, be lehetett látni alá...én voltam vele ambulancián, de kb azt mondták pisiljem le, igaz egy kötést kaptam. bírd ki, nekem kegyetlenül fájt első éjjel(fájdalomcsillapító ilyenre nem használ), nekem a járkálás segített, ha ránehezedtem nem fájt, viszont másnapra sokkal jobb lett. kösd be és sokáig ne érje víz, majd az egész begyógyul, a körömdarabok leesnek(vagy le is lehet vágni), a körmöd helyén vastag erős bőrkeményedés szerűség lesz. aztán szépen visszanő a körmöd. sokáig tart, de nyoma sem marad. a fő hogy ne piszkáld.
2010. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!