Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Második fülbevaló normális,...

Második fülbevaló normális, hogy lassabban gyógyul?

Figyelt kérdés

Már több, mint 2 hónapja lövettem egy második fülbevalót, de valamiért nem akar meggyógyulni, továbbra is gennyedzik és fáj, ha cserélni akarom, plusz közvetlenül a kivétel után a másik fülbevaló behelyezése kissé olyan érzés, mintha rögtön be is forrt volna, és alig bírom átszenvedni.

Ez normális? Az első párt is tavaly csináltattam, azok a lyukak, az előírt 6 hét várakozás után meg is gyógyultak és semmi baj nem volt vele. De ez a második nem akar, és nem értem mi az oka? Ugyanúgy kezeltem ezt is, mint az elsőket.


2012. máj. 8. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a második gyorsan gyógyult két nap múlva már nem fájt, ha ráfeküdtem, négy hét után teljesen begyógyult.

A harmadik már érzékenyebb volt.


Máskor szúrasd inkább, úgy gyorsabban gyógyul. Lehet elég fentre csinálták, minél feljebb van, annál nehezebben gyógyul.


Türelem, tedd vissza a gyógyfülbevalót, fertőtlenítsd le minden nap legalább 2x, és addig ne vedd ki a gyógyfülbevalót, amíg kicsit is érzékeny.


Nekem például a harmadik lyuknál az egyik oldalon porcot ért véletlenül, az elég nehezen gyógyult, néha még előjön hogy fáj.

Ennél a tragus és helix piercingem is gyorsabban gyógyult, ennyit számít hogy szúrják, vagy lövik. Legközelebb menj el egy piercing szalonba. Annyi idő alatt amíg begyógyulna kétszer összegyűjtöd az árát. Jobban megéri.

2012. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy önmagában nem fáj, ha csavargatom magát a belövős fülbevalót, az sem fáj, csak konkrétan ha ki akarom cserélni. De köszi a választ. :) Elég pici fülem van amúgy, lehet közel van akkor a porchoz. :)
2012. máj. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!