Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Pár hónapja...

Mi lehet a baj? Pár hónapja vettem egy epilátort (Braun Silk Epil EverSoft) már a kezdettől fogva nem tépte ki az összes szőrszálat, egy csomót csak letört.

Figyelt kérdés

így minden nap kell epilálnom, mivel nagyon hamar megnőnek a szőrszálak.

én csinálhatok valamit rosszul? vagy az epilátor gagyi? légyszi segítsetek!


2009. jún. 24. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyen epilátorom van,és ugyanez a problémám.:)

Lehet h venni kéne egy másikat,de majd vki bizti segít.

2009. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

előtte tanácsos kicsit fellazítani a bőrt. és jobban rányomni. ha továbbra is szar, másikat kell venni.

nemmindig aí márkás a legjobb, nekemis volt márkás, és szarvolt. vettem egy noname-et és tökjóvolt. de elhagytam.-

2009. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor valószínű, hogy az epilátorral van baj.

másodiknak: igaz, hogy márkás, de ez volt a legolcsóbb.. szerintem valami normálisabbat kellett volna választanom.


amúgy ha ezt bevinném az üzletbe, és elmondanám, hogy mi a bajom vele, akkor nem cserélnék ki valami másik fajtára? vagy ha esetleg elrontanék rajta valamit, és azt hazudnám, hogy magától bedöglött?

2009. jún. 24. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ronts el rajta semmit mert akkor esélytelen az egész!


Vidd vissza így, hogy csak kipróbáltad de letöri a szőrszálakat és nem jó. Mondd, hogy korábban már volt epilátorod azzal nem volt gond (nehogy azt gondolják nem tudod kezelni).

Valószínűleg még visszaveszik és esetleg kicsit pótolsz hozzá és veszel egy másik fajtát.

2009. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi. :) ha legközelebb arra járok, megpróbálom.
2009. jún. 25. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt igyekezni, mert egy idő után már lehet nem veszik vissza... blokk legyen nálad és a dobozában vidd mindennel együtt , tisztán. Nem tudom víz alá lehet-e azt a fajtát rakni, inkább csak törölgesd meg vagy kis ecsettel tisztísd ki. Kárt ne okozz benne mert akkor elküldenek az üzletből minden nélkül...
2009. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igyekeznék, de kb 45 km-re van innen az üzlet.. nem minden nap járok arra.. :/

mindent viszek, kárt nem teszek benne. ha pedig nem akarják kicserélni, előhívom a mérgesennézős, kiosztós énem. az mp3 lejátszómat is így tudtam kicseréltetni. :P talán itt is menni fog.

2009. jún. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!