Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem szabad kitépni az...

Miért nem szabad kitépni az anyajegyből a szőrszálat?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy nem szabad de miért?
2010. márc. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert az anyajegyekre nagyon vigyázni kell, minden sérülés miatt el kell menni bőrgyógyászhoz megvizsgáltatni, direkt ne sértsd meg! kisollóval vágd esetleg le, de azzal is vigyázz, én is így szoktam
2010. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ akkor nem tépem ki:)
2010. márc. 21. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy nem szabad, de nekem a szám fölött van és roppant zavaró, én mindig kihúzogatom... már kb. 6 éve csinálom, de semmi baja sincs.

De azért jobb, ha nem piszkálja az ember, ha nem muszáj...

L,19

2010. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem is a szám fölött van és még csak nemis lapos.

nem szeretem, főleg nem szőrösen.:S

2010. márc. 21. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha az az anyajegy festékes, akkor a szőrszál kitépése beindíthatja, és melanómát okozhat. A melanóma egy bőrrák, az egyik legszörnyűbb és leghalálosabb daganatos betegség. Csúnya halál, főleg fiatalon. Sose tépjél ki szőrszálat az anyajegyből!
2010. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked problémát okoz az anyajegyed, menj el bőrgyógyászhoz, és kérdezd meg, le lehet-e venni. Lehet, hogy le fogja venni neked, lehet, hogy azt mondja: élj együtt vele.
2010. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké. 2 válasz is elég volt. :)
2010. márc. 21. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod, bár csak a harmadik tartalmazta az igazi választ a kérdésre. De máskor írd ki, hány darab választ szeretnél. :-)
2010. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

oks legközelebb kiírom és neked még puszit is küldök:)

ja meg a harmadiknak:D

puszpusz

2010. márc. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!