Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1000 ft-ért vettem leárazva...

1000 ft-ért vettem leárazva egy napszemüveget. Ha benne van az UV 400 írás a szára belső oldalán, akkor abban tényleg van rendes UV-szűrő?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék rendes, márkás napszemüveget, de azok mind 20 ezer ft felett kezdődnek, és arra most sajnos nem telik, de még 4000-5000 ft-osra sem. Átmeneti megoldásnak vettem ezt a szemüveget, mert nagyon hunyorgok a fényben. Szóval azért ez is véd valamennyire?
2012. máj. 9. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Néha még a szupermárkás 200000 forintos sem jó a szemnek, és a 300 forintos igen.

Optikákban be tudják mérni elvileg, szoktak is ilyen kampányt tartani. Szerintem kérdezd meg, hátha megcsinálják, az a tuti. Mert ha nem véd, csak lesötétít, akkor azzal csak többet árt.

De teljesen lehet jó is.

2012. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!