Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felvennétek rövidnadrágot,...

Felvennétek rövidnadrágot, vagy miniszoknyát, ha pl. a combotokon hátul lenne egy kis narancsbőr?

Figyelt kérdés
Az enyémen van, de amúgy vékony vagyok, 169 cm és 51 kg. Jók lennének a lábaim (mások szerint), viszont annyira feszélyez az a kis narancsbőr is, ami főleg akkor látszik, ha rásüt a nap, hogy szinte sosem hordok térdnél rövidebb szoknyát, rövidgatyát meg egyáltalán nem. A család szerint hülye vagyok, viszont én úgy érzem, hogy biztos mindenki egyből a narancsbőrös combomat nézi, ha megnéz, és undorodik tőlem...
2012. máj. 11. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vegyél alá vékony cicanacit, ha annyira zavar. Egyébként nem hiszem, hogy olyan vészes a helyzet, esetleg tegyél fel egy képet csak a lábadról, és megmondjuk őszintén, hogy milyen.
2012. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel, vagyis nem is veszem, ugyanúgy vagyok vele mint te. Nekem egyébként szinte egyáltalán nincs narancsbőröm, viszont anno depi miatt nagyon rövid idő alatt nagyon sokat híztam, aztán gyorsan le is fogytam, és ezt nem tudja sajnos követni a bőröm. Még mindig sokkal jobb mint sokaknak, de engem akkor is zavar, és nekem sem tetszik ha valakinek tiszta kráter a lába, szóval sem magamat, sem másokat nem riogatom a pucér combjaimmal. :(
2012. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem fiúként nem zavarna,nekem plasztikai mütét helye van elöl a combomon,plusz vékony vádlim,néha engem is flusztrál.
2012. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam képet csinálni, de nem látszik rajta a narancsbőr... se vakuval, se anélkül. Biztos a megvilágítással van a baj, mert ott van.
2012. máj. 11. 11:57
 15/18 A kérdező kommentje:
A cicanadrággal ugyanez a bajom... a feketében látom elviselhetőnek magam egyedül, de hát abba ilyenkor belesülök. A fehérben már ugyanúgy látom kirajzolódni a löttyedtséget :-(
2012. máj. 11. 12:02
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok vizet kell inni, eljárni futni, lebarnítani a lábadat és már nem is lesz narancsbőröd. Ha ennyire szeretnél rövidnadrágot hordani akkor tenni is kell érte. Bár szerintem jelenleg is csak a te mércéd szerint vészes a helyzet, de itt hiába mondjuk hogy hordjad nyugodtan, ha rosszul fogod benne érezni magad.


21L

2012. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel úgy személy szerint, viszont tehetsz azért, hogy eltűnjön, fuss vagy mozogj sokat (esetleg sportolj) és a bőr is feszesebbé válik tőle.
2012. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha nem tudod lefényképezni akkor valószínűleg olyan jelentéktelen az a narancsbőr hogy nem veszi észre senki csak ha közel hajol.No meg mindenkinek joga van melegben rövidnadrágban szoknyában járni,le kell szarni ki mit gondol
2012. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!