Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neked mi nem tetszik az...

Neked mi nem tetszik az arcodon? A sajátomat utálom:/ úgy ahogy van, az egész csúnya. Van még így ezzel más? 14/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok... egyedül a szememet szeretem..
2012. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl kerek és pufi pedig nem vagyok kövér,valamint szeplőm is van... :S
2012. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sokáig utáltam, ma már megbarátkoztunk. Kicsit krumpliorrom van, olyan kis gömbölyű, én meg mindig hosszú egyenest akartam, de már azzal is kibékültem :)
2012. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor lehet én is kifogok vele békülni:D
2012. máj. 11. 18:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az orrom.amúgy szeretem az arcom nem cserélnék senkivel:)
2012. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

tudsz rajta változtatni? NEM

sopánkodsz rajta, javul a helyzet? NEM

fogadd el magad úgy ahogy vagy, más is azt teszi, fő az optimizmus

2012. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyedül a szememet szeretem
2012. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

szeretem a kék szemeimet, akkor szeretem mikor mosolygok, olyankor olyan kis kedves arcom van.

Gazdag az arcmimikám is :$:D és ilyen kicsit "pufi" arcom van de a barátom és a barátaim szerint hihetetlenül cuki :D

2012. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én is utálom az egész fejemet..

leginkább a bőrömet. utána a számat,utána a szemöldököm ,utána pedig az orromat :D de összességben a legcsúnyább. a szemem türhető, barna.

2012. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az orromat utálom, mert nagy és a magas homlokomat, de már nem zavar annyira, mert mindig a szépet hangsúlyozom ki magamon, mint pl a szemem és a szám és sokkal több az önbizalmam, mert látom, hogy az embereket nem ezen hibáim érdeklik. 14 évesen még én is utáltam magam. Stílustalan voltam, pattanásos, csúnya. Most sem vagyok világszépe, de végre rátaláltam önmagamra, és elértem azt, hogy ha nem is 100%-osan, de szeressem magam. Sajnos az a gond, hogy már 14 évesen is azt nézik, hogy milyen a ruhád az arcod..és nem az embert. Amikor én 14 éves voltam, már akkor is megvolt ez, de úgy gondolom, hogy most már sokkal durvább. Én elkezdtem sminkelni 9.-es koromban(csakis magam miatt, hogy jobban érezzem magam a bőrömben) és ahogy változott az arcom + egyre jobban sminkeltem észrevettem, hogy a pasik is máshogy viszonyulnak hozzám és ma már szerencsére nem panaszkodhatok, mert nincs bajuk a kinézetemmel. Te is próbáld meg elfogadni magad.
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!