Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar valamennyi...

Fiúk! Titeket zavar valamennyire ha egy lánynak az átlagnál nagyobb az ádámcsutkája? Egyre több olyan lányt látok akinek látszik, vagy nagyobb az átlagnál.

Figyelt kérdés

Ez egyébként minek oka lehet? (a nagyobb női ádámcsutka)


Lányok, a ti véleményetek is érdekel ezzel kapcsolatban.



2012. máj. 12. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
én úgy tudtam a lányoknak nincs is
2012. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose néztem még
2012. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: rosszul tudod, a nőknek is van

a nőknek is van alapjáraton pajzsporcuk, azaz ádámcsutkájuk, csak van, akinek egyáltalán nem fog meglátszódni

2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én még nem nagyon figyeltem ezt meg.

Nem találnám nőiesnek. De én elég kritikus személy vagyok.


Szerintem hormonális elváltozás, nem kéne hogy kiálljon normális esetben, a fiúknak is csak serdülőkorban kezd el kiállni. Egyébként nagyon durva hogy mennyi hormonzavaros ember van mostanság - vagyis nem vagyok valami idős, de régen is ilyen sok meddő vagy gynecomastomiás/melles férfi vagy szőrös nő volt?


És igen, a nőknek is van pajzsporcuk, csak nagyobb szöget zárnak be az oldalai, ezért is magasabb a hangjuk a férfiakénál, mert a hangszalagok ehhez a porchoz csatlakoznak.

2012. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit kiállóbb, pedig nincsenek hormonproblémáim, csak hosszú, vékony nyakam van. Rajtam kívül eddig még senki nem vette észre.
2012. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a vékonyságomra fogom.
2012. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Ne lepődj meg, ha esetleg f*sza lenne a menyasszonynak!
2012. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Merovingii válasza:

engem rohadtul nem zavar !

másképp pedig a nőkben 11%ban is van férfi hormon , szóval el lehet gondolkodni ! :D

2012. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!