Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket zavar, ha egy...

Pasik! Titeket zavar, ha egy csajnak kicsit nagyobb az orra?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar,h nagy az orrom,h még a barátom elött még oldalra se merek fordulni nehogy észre vegye,pedig biztos már látta.
2010. okt. 25. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha alszol sutyiban azt vizslatja, mert amúgy dugdosod előle. Ha tényleg nagy, akkor az gáz. Boszorkányos külseje lesz tőle. Seprűt alá!
2010. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy már látta :-)

És ha most is veled van, akkor tuti nem zavarja. Nekem is nagy egy kicsit és képzeld, már férjhez is mentem :-)

Egész biztos,hogy neked okozza ez a legnagyobb problémát és a körülötted lévő, téged szerető embereknek fel sem tűnik már.

2010. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagy az orrom,de nem akora,h boszorkányos legyek.nincs olyan smink amivel optikailag kissebb lessz?tudom,h hülyeség,de engem nagyon zavar.
2010. okt. 25. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem még még tokám is van.. na az milyen zavaró profilból.

ne parázz már !

2010. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De, Michael Jackson is olyat használt, viszont csúnyácska lett tőle. Te is csúnyulni akarsz? Nem? Akkor meg jól van úgy, ahogy van.
2010. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is nagy orrom van és utálom...sose lesz pasim!:( nagyon csúnya vagyok tőle.
2010. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy az orrom!

És nem mertem oldalra fordulni a barátomnak.. Pedig egyértelmű hogy láttta már.. Sajnos. De már 1 éve kapcsolatban vagyok és oda van értem a szerelmem!

Sőt,még van 1-2 hódolóm is.

Szóval,ha nagy az orrod,de mégis szép a hajad,szal az összhang szép,akkor nem fog senkit elrettenteni egy picit nagyobb orr!

Én rengetegszer sírtam az orrom miatt,de asszem beletörődtem:S:)

2010. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de ha komolyan ennyire ki vagytok borulva az orrotoktól, miért nem néztek utána a plasztikai műtéti lehetőségeknek? Az orrműtét nem is tartozik a legdrágább ilyen beavatkozások közé ráadásul. Konzultálni kell egy jó orvossal és iskolaszüneti diákmelóval 1-2 év alatt megkeresheted a rávalót! Én se vagyok gazdag, de ha csúnya nagy orrom lenne, tuti megcsináltatnám.
2010. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez nem zavaró:) az első válaszoló meg egy bunkó...attól még hogy vkinek picit nagyobb az orra, még nem boszorkányos...nyugika:)

sminkkel lehet kicsit optikailag korrigálni, google-ban keresni tudsz ilyen sminktürkökket, pl. kisebbítés sminkkel:)

amúgy a sötét színek optikailag kisebbítenek, a világos színek nagyítanak, ezt alapozóval szerintem tudod variálni, de nem mindegy melyiket hova kened...:)

és vigyázni kell azzal is, nehogy túl erősen kendőzd az orrodat, mert nem szép, ha az orrodon nem megfelelő helyen nagyon barna, avgy sötét...én azt ajánlanám, hogy keress egy sminkmestert, akihez elmész egyszer, megmutatja hogyan sminkeld magad, és meg tudsz kérdezni tőle dolgokat, és azt később magadnak is el tudod készíteni, vagy legalábbis gyakorolhatod, ha még sem megy, akkor egy smink oktatásra is el mehetnél, ahol mindenféle sminket megtanulhatsz, nem sok alkalom, mert vannak pár naposak is:)

és ha nagyoooooooon zavar, akkor ez talán megoldást jelenthet...de szerintem nem kell aggódnod az orrod miatt, mert lehet, ha más lenne az orrod, akkor teljesen másként néznél ki, és a barátod olyannak szeret, amilyen vagy:)

ha zavarná, akkor nem szeretett volna beléd, na és ez is bizonyítja, hogy mennyire szeret, mert elfogad így téged:)

de nem zavarja a fiúkat a kicsit nagyobb orr...sok lánynak van nagy orra, mégis sikeresek, és sokmindnekinek tetszenek...nem ez a legfontosabb:)

híres emberek között is soknak van markáns orra, mégis mennyi embernek tetszenek, és mennyien szeretnének hasonlítani rájuk:)

szóval ne foglalkozz vele, szép vagy:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez az utolsó válaszoló milyen kedves :) Bocsi, muszáj volt ezt beírnom,

amúgy sajnos nekem sincsen pisze orrom, nem olyan nagy, de én kisebbet szeretnék :'( szal nem szeretem a profilom, de még eddig csak egy pasi tette szóvá, mert két évvel korábban kikosaraztam, gondolom azért mondta, hogy bántson vele (még gimiben, azt mondta, hogy ő változtatna az orromon -.-"), amúgy nem hiszem, hogy ettől csúnyább vagy, főleg, ha van pasid, saját magamnál sem látom hátránynak (noha engem nagyon idegesít), mivel rengetegen udvarolnak, kapok sok bókot, szóval sokaknak tetszek, valószínűleg akkor nálam sem zavaró tényező ez, mert szépnek mondták mindig az arcom, hajam, alakom .... stb.

Amúgy gondolkoztam már én is plasztikán, de nem is a pénz rettent el, hanem attól félek elrontják, vagy teljesen más leszek tőle (lásd: Ashlee Simpson és hasonlók .... ), sok sikert az elfogadáshoz! remélem segítettem valamicskét


20L

2010. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!