Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rohadt büdös az osztálytársam...

Rohadt büdös az osztálytársam szája. Hogy kéne megmondani neki, hogy néha rágózzon?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet hogy valami betegsége van, vagy akármi, meg én vagyok a bunkó paraszt, de akkor is undorító. Beszélgetünk, én meg alig bírom ki, hogy ne hányjam el magam..
2011. nov. 2. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mondasz neki valamit, azt mindenképpen 4SZEMKÖZT tedd. Így is elég kellemetlen lesz szegénynek a dolog.


Egyébként szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hívd félre és mondd meg neki, hogy egy kis hagyma szagot érzel, rágózzon. A többit a gyerek magában elintézi, hiszen jól tudja, hogy nem evett hagymát, tehát valami nincs rendben.

2011. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezdhetnéd ott, hogy megkínálod rágóval, aztán vagy veszi a célzást, vagy nem...
2011. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kínáld meg rágóval(akár többször is).

-ha betegség akkor rá fog jönni,hogy mért kínálod állandóan rágóval

-ha meg egyszerűen csak nem mos fogat, akkor vagy kedvesen/viccesen a szemébe mondod hogy büdös a szája,vagy adsz neki ajándékba egy fogkefét meg egy fogkrémet.

2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos bármitől lehet nem csak a fogmosás hiánya.

Én pld,, cukorbeteg vagyok és úgy jöttünk rá ,hogy a férjem szólt ,hogy rossz a leheletem.

Én mentem a fogászatra mindenhova és a cukromtól volt.Most beállt és nincs száj szagom.

2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jászboldogházára jársz?
2011. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.: Nem hagymaszagot érzek, inkább olyan, mintha egy éve nem mosta volna meg. Nem is tudom mihez hasonlítani. Amúgy szép fehérek a fogai, nem lepedékes, meg semmi, szóval hogy nem mosná, szerintem kizárt.

Utolsó, pestiek vagyunk :)

2011. nov. 2. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Bocs.

Voltál már Jászboldogházán?

2011. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Soha életemben. De miért érdekel?
2011. nov. 2. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Félreértettél, sejtettem, hogy nem hagymaszagot érzel, de ha így mondod neki, talán le esik neki a tantusz, hogy büdi a lehelete , főleg, ha nem evett hagymát.
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
"Van egy görényem. Sírva könyörög a szájszag receptjéért. Tudsz bevált receptet adni?"
2011. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!