Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Fiúk, tetszik?

Milyen az alakom? Fiúk, tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


tetszik, vagy már daginak számítok?

170cm vagyok, mennyi kilónak tűnök?


2012. máj. 15. 17:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy és a melled is lóg.
2012. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem dögös vagy, nem lötyögsz, mint sok teltebb lány.:)
2012. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan tudod? Elsétált előtted bikiniben? Egy ilyen képről egyáltalán nem lehet ilyesmit megállapítani.
2012. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Daginak számítasz, de tetszik. Különösen jók a melleid.
2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég dagi vagy! Egy fiatal, 21 éves lány miért van már így elhízva? Arra még nem gondoltál, hogy milyen leszel miután szültél mondjuk 2 gyereket? Akkor már ruhát is nehéz lesz kapni magadra. A 170 cm-es magasságodhoz bőven elég lenne a 60 kg is.Én is ilyen magas vagyok és 54 kg, és nem vagyok sovány csak normális.Úgyhogy szerintem te már semmiképpen sem vagy szép látvány, fürdőruhában meg...
2012. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
44%
Úristen mennyi gonosz ember van itt...Ne hallgass rájuk. Szerintem nem vagy dagi, egyszerűen csak nem vagy deszka. Nem kell mindenkinek 50 kilónak lennie. Szerintem ilyen alkattal is lehet valaki vonzó, és csinos, viszont az tény hogy alakformáló gyakorlatokat végezhetnél. Nem fogyás érdekében, csak azért hogy pl bikiniben is esztétikusabb legyen a tested.
2012. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
mi a franc?? miért írjátok hogy csinos? van szemetek? a válaszolók akik ezt írják biztos szintén el vannak hízva. ne áltassátok magatokat! és te se, kérdező, legalább 25 kg felesleg van ott.
2012. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

tegnap 22:04

Ezt a "mi lesz szülés után" dumát nem unjátok még?

(18-20 évesen 42-44 ruhákat hordtam. Azóta szültem. Most 23 évesen 38-ast hordok, néha 40. Jó, akinek a 34 a normális, annak ez is sok, de a hangsúly nem ezen volt...)

2012. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem, nem unjuk még ezt a dumát! Nem tudom miért kell így kinézni egy fiatal csajnak, elég gáz ha már most ilyen zsíros és löttyedt.És bizony szülés után gondolom a nők legnagyobb részén marad pár kiló plusz és tudod ha ő most nem tud lefogyni, akkor nem hiszem, hogy majd mikor már ennél is kövérebb lesz, na majd akkor menni fog neki.Meg se kéne várni míg ilyen lesz valaki.Ha látom hogy híztam 3 kg-ot akkor már visszaveszek a kajából és többet mozgok, így esélyem sincs, hogy így nézzek majd ki!
2012. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, hogy egy fiatal nőnek nem szabadna ÍGY kinézni. Másként áll a dolog, ha valaki túl 3-4 gyereken szed fel ilyen leadhatatlan hájt, de ez ennyi idősen nem csak nem esztétikus, hanem egészségtelen is. Itt nem arról van szó, hogy van a kérdezőn egy kis "husi", ami még szexi is lehetne akár, hanem ezek kőkemény hájhurkák. És leszögezném, hogy nem csak másokkal szemben vagyok kritikus. 2 éve felkaptam magamra 15 kilót, szörnyen néztem ki. De ahelyett, hogy beletörődtem volna, igenis leadtam, sportoltam, visszavettem az édességzabálásból. Ennyin múlna. És nem azért nem kéne így kinézni, hogy a pasiknak imponáljunk, hanem önmagunkkal szemben támasztott igények miatt.
2012. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!