Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Fiúk, tetszik?

Milyen az alakom? Fiúk, tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


tetszik, vagy már daginak számítok?

170cm vagyok, mennyi kilónak tűnök?


2012. máj. 15. 17:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ma 10:22

Pont, hogy szülés után tudtam csak neki állni a dolognak (előtte analfabétaként álltam a dologhoz, és mivel arányosan oszlott el rajtam a felesleg, nem zavart. Most -15 kg a 19 éves súlyomhoz képest, én unom az általánosítást...)

2012. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, ilyen nincs, hogy "arányosan" oszlik el rajtam a felesleg. Vagy elhízott valaki vagy nem, ez ilyen rohadt egyszerű, teljesen fölösleges mellébeszélni meg egymást nyugtatgatni. Eric Cartman szokta visítani mindig, hogy "nem dagadt vagyok, hanem molett". Lehet érezni az iróniát a készítőktől...
2012. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%

10:22-es vagyok

Egyetértek a 11:58-assal, nincs olyan, hogy arányosan oszlik el.Ha valaki hájas, akkor hájas a hasa is, a combja is meg a segge is, ami elég baj.Ha meg csak a lábai kövérek,akkor még gázabb.Ez a csaj nem husis, vagy "hát van rajta 4-5 pluszkiló" típus, hanem egész egyszerűen dagadt.Nem kell szépítgetni, ha azt lehet mondani valakire, hogy sovány,akkor azt is lehessen, hogy dagadt.

2012. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik ez az alak simán megmondod, hogy nem jön be. Miért kell lekövérezni?? Remélem boldog napod lett tőle. Vagy ha beszólogatni tudok inkább kix-eled a kérdést és csókolom!


Szerintem meg jól nézel ki!

2012. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
45%

Akkor lefordítom, hogy a csökkentett értelmi képességekkel megáldott egyének számára is érthető legyen (Kim Kardashian, Chrisina Hendricks pl arányosan teltkarcsúak, Kesha-n meg kevesebb a felesleg, de baromi sz@rul oszlik el, úgyhogy van ilyen, max nem fér bele 1-2 lepkeagyba, de az már engem nem izgat...)

Terhesség előtti méreteim 104-72-104 voltak, ami arányos, mert homokóra.

Szülés után 106-82-106, ez már kevésbé tetszett...

Neki álltam diétázni, tornázni, most 96-71-96, ami kevesebb, de annyira nem arányos, mert a bordáim kiszélesedtek terhesség alatt, így a derekam is. De 2 mérettel kisebb ruhákba beleférek (38/M-L, 28-29 farmer a korábbi 32 helyett), ahhoz képest, hogy "utána már nem kapsz magadra ruhát"...

2012. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Szerintem ez még belefér, nem vagy dagi egyáltalán. (bár én lány vagyok).

Szülés után én is vékonyabb lettem, előtte 165/55 voltam, most 45 kg vagyok és végre úgy nézek ki ahogy mindig is szerettem volna, bármit felvehetek, 25 a méretem.

Szóval nem mindenki lesz szülés után elhízott, hagyjátok ezt a szöveget, a barátnőim akik szültek mind szép vékonyak lettek.

Ne hallgass senkire, így is csinos vagy szerintem.

24/N

2012. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ha már úgysem látszik a fejed viríthatnád a nunust.
2012. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég gusztustalan ... de keress egy magadhoz hasonló fiút amúgymeg mért a mi véleményünket kéred ki ??? mit számít mások véleménye ha te így érzed jól magad ... sosem értettem ezeket a kérdéseket ...
2012. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Szerintem szép alakod van és ha tornázol egy kicsit tudod feszesíteni magadon. :)

szerintem a FÉRFIAK nem a páwa fiúkák :D jobban szeretik az ilyen lányokat mint a "deszkákat".

2012. szept. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!