Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne nagyobb a mellem?

Hogy lehetne nagyobb a mellem?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltették már ezt a kérdést de igazából nem találtam normális választ. Hallottam arról h anál során a pasi elélvez és akkor a sperma vs hormon cucc (nem akarom leírni az egészet) meg olyat is h rostos növények. De nem igazán tudom melyik lenne jó igazán vagy,hogy egyáltalán melyik igaz. 85/B-s a melltartó méretem de nemtom elhinni mert olyan kicsinek tűnik (és nem push-up olok) Szóval ha valaki tud valamit akkor kérem segítsen

2012. máj. 16. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen hülyeségekről még nem hallottam.

A fogamzásgátlótól "növekedhet" a melled, de nem annyit, hogy melltartó méretet kelljen cserélni.

A 85 pedig egyáltalán nem kicsi. Képzeld el vannak nők akiknek ennél kisebb van.


Mellnagyobbításban egy sebész tud hosszútávra segítséget nyúltani.

2012. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Kihagyhatatlan ajánlat!


Mellnagyobbítás kézrátétellel!

Azonnali hatás - sikertelenség

esetén a kezelést megismétlem!

Rendszeres igény esetén

melltartási szerződés is köthető!


Ne hagyja ki, most az első

öt jelentkezőnek INGYEN!!!

2012. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

85 a mell alatti kerületet mutatja, a kosárméret a betű része jelzi. :)


Amúgy szerintem a B átlagos, nekem is az van, nekem semmi bajom vele.

2012. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!