Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy annyira nem volt pénzetek hogy inkább alig ettetek de hogy megbírjátok venni a parfümöt vagy ruhát amit már rég kinéztetek magatoknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk akinek nincsen rendszeres munkahelye azok hogyan oldják meg ezeket a dolgokat hisz mindenkinek vannak szükségletei?Vagy aki csak minimálbért kap, az hogyan oldja meg ezeket a dolgokat hisz az nagyon kevés pénz.

2012. máj. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aki felnőtt, és még családot is el kell tartania biztos, hogy nem fogja a kaját megvonni magától vagy a gyerekeitől, csak azért, hogy egy új ruhát megvehessen magának.


De mivel én nem ilyen vagyok, hanem egy 19 éves lány, bizony inkább nem veszek magamnak kaját, csak hogy legyen pénzem ruhára/sminkre/konditeremre stb. Ez van :)

2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én 21 éves vagyok, de sohasem volt még ilyen. Inkább élek normálisabb életet és nem veszem meg a luxuscikkeket, minthogy éheztessem magam. Szerintem ahhoz már nagyon mániákus beteg sznobnak kell lenni, hogy egy ruha, vagy parfüm miatt éheztesse valaki magát.
2012. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát igen én is inkább nem eszek csak megtudjam venni ami megtetszik.

18/L

2012. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem, de a gimis évek alatt 1000 Ft zsebpénzt kaptam egy héten kajára, de nem szoktam kaját venni, hanem hajápolási cuccokra költöttem. Mondjuk én alapból sajnálom kajára a pénzt. Anyám meg hajbalzsamra sajnálta, de fenékig érő hajam volt, ezért muszáj volt valamivel ápolni. Aztán főiskolán ugyanez volt nagyjából, de akkor valamivel több pénzt kaptam. Most nemrég diplomáztam, még nincs munkám. Viszont megvan az ösztöndíjam nagy része, amit 3 év alatt kaptam (több százezer Ft-ról van szó), de abból is csak annyit költök, amit nagyon kell, próbálom az akciós termékeket keresni a drogériákban is. Ruhát, cipőt ritkán veszek, hol én fizetem, hol anyámék. Parfümöt nem szoktam drágát venni, az valahogy nekem nem fontos. Most is csak Avonos parfümjeim vannak.
2012. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezért sem lesz nekem gyerekem. Én nem tudnék ilyesmiken spórolni.
2012. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!