Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni ilyen...

Hogyan lehet lefogyni ilyen irányban? Nem tudom hogyan kell megoldani a +túlsúly" problémát, ha még nem olyan vészes és fiatal.

Figyelt kérdés
13-15 éves lány korosztályról lenne szó. A lányom azt mondja, túl vastagok a commbjai, és hiába ellenkezem, ő csak mondja hogy neki muszály leadnia valamennyit. A hasa az egész jó, nincs sok háj és szép formás, de a combját nagyon utálja! Mit lehet tenni ilyenkor? csak a sport segít??? de milyen? Válaszért zöld kéz jár!!;)

2012. máj. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebbe a korosztályba tartozom, és kb egy évvel ezelőtt nekem is ilyen gondjaim voltak, pluszban még a hasamon is volt háj. Most is van valamennyi rajtam, de egyáltalán nem vagyok túlsúlyos. Nekem az segített, hogy minden nap tornáztam, és nagyon keveset ettem, ezt valamilyen szinten mindig tartom, de most jobban, hogy jön a nyár.

Természetesen mindenképpen kell valamilyen mozgás.

Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)

2012. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze. Köszi. Hát, akkor edzőcipőt fel, és irány kocogni :-)
2012. máj. 20. 18:50
 3/4 anonim válasza:
Minden nap kikellene neki jarni gyors sétara egy órara kb vagy lehet többre is valamint a kalória dus ételeket este hagyja ki és inkabb egyen gyümölcsöt vagy zöldséget.De ehhez türelem kell ugyanis eltarthat fél vagy akár egy évig is még elérheti a kívánt lábakat.Viszont megéri.
2012. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán majd nyáron lesz ideje a sportra is. Sok volt a stressz és az izgalom év közben.
2012. jún. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!