Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a műköröm szebb,...

Szerintetek a műköröm szebb, mint a saját körmünk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én sajátom olyan,mintha műköröm lenne.
2012. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az a szebb, ami frissebb és szebben van megcsinálva.
2012. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én körmön ki van reszelve, és elég erős, nem töredezik le.
2012. máj. 19. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én körmöm nem szép, szóval egy diszkrét, rövid francia köröm biztosan szebb nála. Csak nagyon sok pénz, ha folyamatosan akarod, hogy legyen, ezért inkább lemondtam róla.

A csicsás, színes, strasszos, márványos stb. akármik nem szépek szerintem, és a pasiknak se tetszik, ez a mi hülyeségünk, nőké, hogy ilyen karmokkal járkálunk.

2012. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Mondjuk az én körmöm nagyon erős, eddig talán 1szer törött le, ezért azt is meg tudom csinálni nagyon szépre. A legtöbb műköröm nekem sem tetszik, ronda csicsásak, csak az egyszerű franciák szépek, de ott se mind.
2012. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nekem rövidek a körmeim mert állandóan letörnek, de nem csináltatok magamnak, mert nekem pont az tetszik, hogy olyan szép ha látod egy nő kezén, hogy eredetileg az ő körme hosszú, nincs kifestve és úgy is szép nőies. A francia manikűrős műkörömmel is az a bajom, hogy látni rajta, hogy mű. A csili-vili csicsás "szépségekről" amin 8 kiló csillám van inkább nem nyilatkozom.
2012. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 SzilKa ***** válasza:

Én egészen addig nem voltam híve a műkörömnek, amíg a volt porcelánfestő osztálytársam el nem kezdett körmözni. Máshoz nem is mennék... Egyrészt profin csinálja, másrészt olyan egyedi gyönyörűségeket pingál nekem (együtt szoktuk megtervezni), hogy egyszerűen imádom, ahogy kinéz. Régebben saját magamnak festettem és dekoráltam ki, de pár nap után le kellett mosni mindig, mert a végeken elkezdett kopni, stb... A műkörömmel tovább tart.

A körmöm így sem hosszabb, mint amilyen eredetileg, a nagyon hosszú körömmel én nem tudnék boldogulni a mindennapi életben.

2012. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 SzilKa ***** válasza:
Egyébként a 2. válaszolóval értek egyet, az a szebb, amelyik szebben van megcsinálva. Mindkettő lehet ízléses és szép, de elhanyagolt és ronda is.
2012. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én körmöm nagyon gyenge nem tud megnőni. Sokkal szebb mióta van rajt egy szolid műköröm.
2012. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
semmi sem szép, ami mű egy emberen!
2012. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!