Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! A saját körmöm...

Műkörmösök! A saját körmöm mindig felválik a műkörömtől, ezért mindig leszedem az egészet, és újraépítem. Mit csináljak, hogy ne kelljen ezt?

Figyelt kérdés
A saját körmöm nagyon vékony és hajlékony, lehet, hogy ez a baj?

2012. máj. 12. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A sok műkörömtől van ez,állj le vele és szedj vitamint.
2012. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretném abbahagyni. Nekem mindig is ilyen volt a körmöm, mikor még azt se tudtam hogy mi az a műköröm, akkor is. Amúgy milyen vitamin jó rá?
2012. máj. 12. 14:27
 3/21 anonim ***** válasza:
Biztos nem a "sok műkörömtől" van! Nekem évtizede van és semmi baja. Csakhogy nekem szakszerűen van megcsinálva, jó minőségben és szakember által. Ráadásul havonta megyek töltetni. Ez nem egy otthoni, csináld magad műfaj. De körmösből is jót kell választani, nem a legolcsóbbat.
2012. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Rossz a technika,vagy rossz az anyag,ami a körmödre kerül!
2012. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem csinálni, és csak ez az egy bajom van. Ebbe tudnátok segíteni?
2012. máj. 12. 14:55
 6/21 A kérdező kommentje:
4es válaszoló: Milyen anyagot kéne használnom, te mit ajánlasz?
2012. máj. 12. 14:56
 7/21 anonim ***** válasza:
4-essel értek egyet. Vagy rosszul csinálod, vagy rossz anyagokkal. Mivel dolgozol? Hogy tanították az építést? Zselé vagy porcelán?
2012. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

absolute nails termékeket használok.

Nem tanította senki, nem is voltam még műkörmösnél, de már 2 éve csinálom. Elösször a porcelánnal kezdtem, most meg már zseléset csinálok kb másfél éve.

2012. máj. 12. 16:04
 9/21 A kérdező kommentje:
2012. máj. 12. 16:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok :

Csak úgy megemlíteném tényleg lehet a "sok műkörömtől",barátnőm a város legjobb helyén csinálja rendszeresen egy éve,és addig erős körme volt és a minap letört a műkörme a sajátjával is,de ti tudjátok :D

2012. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!