Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony vagyok, mit tegyek?

Alacsony vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
163 centis törpe vagyok, nagyon rosszul érzem magam emiatt. Minden tömegben elveszek, és soha egy fiúnak se fogok tetszeni, mert olyan vagyok, mint aki visszamaradt a fejlődésben. Mit tegyek? 18/L

2012. máj. 21. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Növeld az önbizalmadat, ugyanis neked azzal van bajod, nem a magasságoddal...

De, ha ez megnyugtat, nekem tökéletesen megfelelne a korod és a magasságod is.

23F

2012. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
166cm vagyok és nem érzem magam törpének,sőt nagyon sokan alacsonyabbak nálam,még pasit is láttam olyat,vagy velem egymagasat. Szerintem ez pont jó magasság egy lánynak,bőven nem vagy törpe,az alacsony az 160cm alatt kezdődik szerintem. Plusz így még magassarkút is nyugodtan felvehetsz.
2012. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja és 19L
2012. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

első vagyok!


Mármint a korod és a magasságod alapján tökéletesen megfelelnél. A félreértések miatt...

2012. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én 160 vagyok. És nekem semmi bajom a magasságommal. Hidd el tőled is vannak alacsonyabbak. Így születtél, fogadd el, ez ellen semmit se tudsz tenni.

18/L

2012. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáid, én is annyi vagyok és imádom a magassarkúkat! Próbáld meg... A szépséged és a kisugárzásod nem a 163 centid fogja meghatározni!
2012. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

159 cm vagyok, én is szeretnék magasabb lenni, de már nem növök. Ezt el kell fogadni. Én már megszoktam, és alacsony termetem ellenére sem hordok magassarkút. Egyáltalán eszembe se szokott jutni, hogy jaj de alacsony vagyok, kivéve akkor, ha koncerten vagyok, na akkor tényleg kicsinek érzem magam :D De annak ellenére lehet valaki szép és jó kisugárzású, ha nem magas.

21/L

2012. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ne érezd rosszul magad. sokaknak az alacsony lányok jobban bejönnek. (nekem is) sokszor leírtam, de leírom ide is, mert jól hangzik: attól, hogy alacsonyabb vagy, nem vagy kisebb ember:)
2012. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Elárulom neked 163 centi az egy olyan átlagmagasság.Nem te vagy a legmagasabb,de ha megnézed a nők többségét ez pont egy ilyen aranyközépút.Szüleim barátainak a lánya,26 éves,és alacsony termetű (157 cm.)már két diplomával rendelkező fiatal hölgy.Közel 4 éve vannak együtt a barátjával,aki mellesleg látványra sem utolsó.Mindenhol megbecsülik,felnéznek rá,neki meg eszébe sincs azon rágódni,hogy alacsony.Ha megnézel több magyar TV szereplőt,mondhatnám "sztárt",akkor rájössz,hogy azok között is rengeteg alacsony van.Max azért nem látod,mert 20 centis sarkúban vannak,vagy nem mutatják.De ilyen például Gombos Edina vagy Judy és még sorolhatnám.Egyébként a magassarkú remek megoldás.Pláne,hogy neked nem is kell olyan nagy sarok.Én 172 centi vagyok és eszembe se jut,hogy megnézzem ki milyen magas.Mondjuk,ha egy 150 centis halad el mellettem az más,de te azokhoz képest nem vagy alacsony.És mint már írtam,te tökre átlagos vagy.
2012. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Állj fel a zsámolyra :D De igazság szerint nem vagy alacsony. Én is csak 177 centi magas vagyok... de nem csaj vagyok.
2012. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!