Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony lányok, akik hordanak...

Alacsony lányok, akik hordanak magassarkút is, titeket nem zavar, hogy egyik nap alacsonyak vagytok másik nap meg magasak cipő miatt?

Figyelt kérdés
158 cm vagyok és van egy 8 cm magas sark cipőm,amit csak ünneplőnek hordok de ha az van rajtam mindenki megjegyzi hogy "Jé így magasabb vagy!" meg "De meg nőttél!"stb. és ez egy kicsit zavar.

2012. ápr. 24. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ó te szegény, tudod hány cm vagyok 22 évesen? 152 :D És pont leszarom ki mit mondd már kiskoromban megszoktam, hogy cikiznek, mára már fel sem tűnik, szólj vissza valami vicceste és kész!
2012. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nekem még nem volt sok időm megszokni...kb 2 éve még a magasak között voltam az osztályban most már én vagyok a legkisebb:)
2012. ápr. 24. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően feltételezek annyi intelligenciát az emberekről, hogy képesek rájönni a megoldásra. :D

Aki meg nem, azzal nem foglalkozom, életképtelenül hülye lehet. :D Alacsony vagyok, ennyi. A magas lányoknál is látszik ugyanúgy a cipőmagasság. :)

2012. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!