Modell szakma?

Figyelt kérdés
Szeretnék modellkedni. Mi az első lépés? 19/L
2012. máj. 23. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen jó tested és szép arcod.
2012. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én konkrétan nem erre gondoltam. Tegyük fel hogy az megvan... utána??
2012. máj. 23. 11:04
 3/7 anonim válasza:
Sztem jelentkezz e-mailben modellügynökségekhez pl. Visage vagy Perfectmodels és menj el,semmit nem veszítesz vele,csak egy fénykép kell magadról meg méreteiid és megmondják h tudnak -e veled vmit kezdeni!:)
2012. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi a kérdésért,de nem vagy már öreg hozzá szerinted?

(nagyon fiatal vagy,ne érts félre,csak a modellek többségének ennyi idős korára már van 3-4 év tapasztalata)

2012. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát menyj el egy ügynökséghez ,am ha szabad kérdeznem hány cm , hány kg vagy ?
2012. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
160 cm magas és 42 kg.
2012. máj. 25. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen helyen szeretnél modellkedni?

Se a korod,se a magasságod nem megfelelő ahhoz,hogy profi (DIVAT!)modell legyél.

A fotómodellek a divatmodellek közül kerülnek ki,a fotókon is látszódnak vmilyen szinten az arányok és egy magas(abb) lány jobban mutat a képeken is.

Minden kisvárosban van legalább egy "modell ügynökség",akiknél próbálkozhatsz,de szerintem max. hostess munkát tudnak neked adni vagy stockfotókon tudlak elképzelni,de egyik se jelent karriert.

(Remélem,nem haragszol,nem bántásból írtam le ezeket,de ha nem csak a gyakorikérdéseket olvasod,ezekre magad is rá fogsz jönni!)

2012. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!