Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék olyan, mint Teresa?

Hogy lehetnék olyan, mint Teresa?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs semmi baj, mert szép vagyok. Csak sajnos nem vagyok elég határozott.

Sokszor meg aláztak már a lányok többsége és nem lenne szívem hozzá, hogy kavarjak a hátuk mögött csak, hogy vissza adhassam. de mégis minden vágyam, hogy legyen hatalmam, mint Teresának, hogy igen is nem hagyom magam. 17/L


2012. máj. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Az ki a gyász?
2012. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a teresa egy büdös qrva.:D

Ke'rdező te ne akarj az lenni!

2012. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést azért irtad ki,hogy felkerülj valamelyik oldalra?1.Beképzelt vagy 2.Ne akarj olyan lenni 3.Itt kevés a milliárdos pasi,nem vagyunk pl.Amerikában(tudom a Teresa nem ott játszódik)
2012. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Egy csepp már van benned Teresaból,mert szépnek látod magad,azonban ez nem elég-annak is kell érezned magad! Fogadj el néhány tanácsot: próbálj meg merész sminket felkenni (nézd meg valamelyik oldalon,milyen mondjuk a Teresaé),de ne legyen nagyon kihívó,mert akkor minden leszel,csak szép nem. Nem tudom,mennyi idős vagy,de ha van elég bátorságod hozzá,próbálj meg nőies ruhákban járni. Noha nem azért mondom ezt,mert nem tudom,hogyan öltözködsz,de egy magassarkú kiemeli,amit ki kell: szebb lesz a tartása a fenekednek, csinosabb lábaid lesznek,magabiztosabb leszel.

De nem hinném,hogy a külsőddel lenne gond,nem is értem,miért kérdezel ilyeneket,mikor minden csak akarat kérdése!!!

Találd meg önmagad,a személyiségedet! Eljön majd az idő,mikor leszel te még olyan határozott,mint Teresa! A film szerint neki is az élet tanította meg,hogyan is kell viselkednie a kétszínű, rosszakaratú,úgymond negatív személyekkel!

Egyéb problémáért nyugodtan írj rám! Bízok benne,hogy tudtam segíteni! :)

2012. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Teresa a példaképem olyanná szeretnék válni.
2012. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!