Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetnék olyan vékony...

Hogy lehetnék olyan vékony mint a modellek?

Figyelt kérdés
van 1 ügynökség(VM) és oda kifejezetten sovány lányokat vesznek fel.. én nem vagyok sovány én inkább normális alkatú vagyok (175 cm méreteim:83,60,94) Akiket beválogatnak azok eleve ilyen vékonyak bármit esznek vagy nem esznek semmit?:Ohogy lehetnék ilyen sovány én is?:)

2012. máj. 13. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Eleve sovány alkatúak ÉS nem esznek rendesen.
2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Vékonyak, de nem is esznek... szerintem nem ér meg ennyit a dolog
2012. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Genetika és nem esznek. Szerintem a fentiek alapján Te is sovány vagy.
2012. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen jók a méreteid, csak a csípődből kell fogyni, legalább azt a 4 centit. Lehet lepontozni, de ezt követelik meg.
2012. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Sok magas, csinos lány esik pofára a modellvilágban, mert közlik vele, hogy még csípőből jó lenne leadni úgy 5 centit, aztán meg anorexia mellett se megy.

Modellnek megfelelő csontozat kell, egy nőiesebb, szélesebb csípőjű lány sose lesz elég jó nekik.

És ne akarj olyan sovány lenni, a szakmán kívül a kutyának se kell egy olyan csaj.

2012. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sok lány genetikailag olyan (szerintem nem kell rájuk se olyat mondani, hogy kutyának se kell, hiszen nem tehet róla) persze az más kérdés aki komoly fogyókúrával került ide

neked is tök jók a méreteid, jelentkezhetsz szerintem akkor meglátod, hogy tetszel e nekik egyáltalán, max azt mondják fogyj le pár kilót, és akkor neked is van már motivációd:)

2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
barátnőm náluk van és 180 cm és 56-55 kg de viszont nagyon soványnak néz ki és amúgy annyit tud enni egyfolytában eszik( viszont csak egészséges kajákat az ilyen meki,kfc-t kerüli mert a nem csak a súlyának hanem a bőrének is rosszat tesz)de bekerülnek ilyen normális testalkatúak is beszoktak nekik az ügynögség megmondja hogy fogyhatnak vagy ha nem vészes és így is kap munkákat(pontosabban belefér a ruhákba) akkor maradhat neki az a súly..
2012. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hallottam hogy a modellek úgy fogynak van vagy mi hogy vattát(nem a cukor hanem amivel este letisztíttom az arcom)bele áztatják gyümilébe és azt majmolják mint állat...

2012. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve ilyen vékonyak! Én ha akarnék se tudnék hízni!
2012. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj Istenkém ilyenkor mindig mosolygok... : ))

Én is sokáig azt hittem, hogy csak a kiló számít, de aztán rájöttem hogy nem.

Ha valakinek erősek a csontjai, attól még lehet modell, mert egy erős csontú lány is lehet nagyon vékony.

Egyébként ha modellkedni szeretnél akkor azt mondom, menj el kondi terembe, először kezd 20-25 perc biciklivel aztán folyamatosan egyre többet. Persze mellette ne egyél kenyeret, valamint ha teheted hanyagold az este 6 utáni étkezéseket. :)

Pik-pak lefog menni a csípődből az a 4 centi. :) Meg úgy minden honnan, nekem bevált. :)

2012. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!