Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen összeállításokat...

Kinek milyen összeállításokat csináljak polyvore-n? Szívesen várom minden lány válaszát!

Figyelt kérdés
Írd meg a korodat, és hogy milyen a stílusod. Nőies, kicsit sportosabb, általában vagányabban öltözködsz, vagy inkább elegánsabb, kedvenc színed stb. :)

2012. máj. 25. 23:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia! :) Mi az a polyvore? :)
2012. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van polyvore-om. :D

Én azt csinálom ami nekem tetszik. Lementek egy csomó jó cuccot, aztán abból kijön valami. :)

Amúgy itt az enyém: [link]

2012. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Összeállításokat lehet csinálni, saját profilt csinálni, én is magam csinálok szetteket. Itt az oldal: [link]



Második: Köszi, bár én még nagyon amatőr vagyok benne. :D Nincs semmi üdvözlő szövegem, és nem is túl extrák a hátterek, és a kiegészítők, de a lényeg rajta van. :)

2012. máj. 27. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Elküldöd az oldalad címét?
2012. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, de ne tessék fikázni! :D


[link]

2012. máj. 28. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi :) miért is fikáznám?
2012. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert gagyibb, mint a többi. :D
2012. máj. 28. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, de akik profik már évek óta csinálják. :)
2012. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem csinálhatnál összeállítást, ha még szeretnél. Konkrét stílust nem tudok mondani, de amit szeretek a za cicagatya, a felsőt rád bízom, meg a színeket, a cipő amit szeretek a magassarkú. 18 éves vagyok, szőke, kék szemű, világos bőrű. A színekben amit nem szeretek a piros, lila, narancssárga, nagyon erős pink...

Remélem ennyi információ elég hozzá. Kiegészítőt és körömlakkot is ajánlasz hozzá?

2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt is van még egy, ez már nyáriasabb: [link]
2012. jún. 30. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!