Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lány vagyok. Szerintet...

Hevesi.flora kérdése:

13 éves lány vagyok. Szerintetek milyen összeállításokat vehetek fel iskolába (7. o)? Linkeket szeretnék kérni vagy részletesebb leírást. Csak azt szeretném kérni hogy ne írjatok ˝farmer-póló-pulcsi˝ összeállításokat hanem valamivel egyedibbeket.

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. aug. 31. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

ha én írom,hogy mit vegyél fel,akkor az már nem lesz egyedi.=)

szerintem bízd az egészet a fantázidára és vegyél fel amit csak akarsz.én is ezt csinálom.=)

13/L

2010. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egyedi alatt azt értettem hogy érdekes,nem teljesen hétköznapi,de tényleg nem jó szóval fejeztem ki magamat : D.
2010. aug. 31. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

vegyél fel háromnegyedes duplasorosgombos kapátkát garbóval és világos farmerrel..

vegyél fel ingruhát és cicanacit, bokacsizmával,

vegyél fel.. egy stylistot, nem a mi dolgunk eldönteni hogyan öltözködj!:D

2010. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tudom miért van mindenkinek baja a farmer-póló összeállítással. lehet, h nem túl feltűnő, de pár kiegészítővel vagy a színek variálásával nagyon jó hatásokat lehet elérni.

pl. egy színes farmer egy mintás pólóval, színben harmonizáló karkötőkkel nagyon különleges tud lenni, ha jól választassz.

2010. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2.:köszi az első 2 tippet , majd ha lesz rá lehetőségem fogadok egy stylist-ost a te kedvedért :D

3.:a színes farmer-laza póló-karkötő-karikafülbevaló összeállítással nekem sincs bajom,olyat én is szoktam hordani,de pl. ha vki egész héten ugyanabban a farmerban és vmilyen rövidujjúban jár,az már kicsit unalmas...

de a többiek 5leteire is kíváncsi vok,légyszi írjatok!ja,és linkeket is szívesen fogadnék xD

2010. aug. 31. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem fura a stílusom. De én az öltözködést önkifejezésnek találom. És nem mindenkinek jön be a stílusom. Van egy oldal. www.lookbook.nu na ezek a ruhák nagyon érdekesek, és van olyan összeállítás amit 13-14 évesen is lehet hordani. A magassarkúkat pedig helyetesítheted akár.
2010. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link] csak más cipővel, és nem feltétlenül kell mind 3 dolognak szürkének lennie, az egyik legyen sötétkék vagy fekete.

[link] semmiképp se magassarkúval!:D

[link] ez nagyon tetszik:) csal sztem ezt se bakanccsal kéne felvenned.

[link] táskát hanyagold:D

[link] hát igen, itt se stimmel a lábbeli, mert papucs:D

[link]

[link] természetesen ezt se magassarkúval, hanem pl tornacipővel is tökéletes.

[link]

[link]


Próbáltam évszaknak megfelelőeket összeválogatni, remélem némelyik tetszik azért és segít!:)

2010. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én eléggé értek a ruhákhoz.. :D (sok olyan műsort is nézek)

lennék a stylisted.. :D

13/L

2010. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
12:38-as ha gondolod nekem is adhatsz ötleteket..:)
2010. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kell 1 stylist. Mert ha magamra bznám elégé érdekes lenne x3
2010. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!