Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak olyan modellügynökségek...

Vannak olyan modellügynökségek, ahol portfólió, tanfolyam nélkül is alkalmaznak modelleket?

Figyelt kérdés
Mert nekem ezekre egyáltalán nincs pénzem, viszont érdekelne a modellkedés...:S
2009. jún. 29. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igazából vannak, de ezek nem a legjobbak. szóval elképzelhető hogy egyszer-kétszer hívnak pl statisztának valahova kb 5000 ft fizetéssel, de az ilyen ügynökségektől nagy munkára ne számíts. Azt tanácsolom, hogy egy kis ideig gondolkozz rajta, hogy biztos megvan-e minden adottságod, elszántságod és akaratod ehhez a nehéz szakmához (mert ne hogy azt hidd hogy ez mindig habostorta) és ha igen, akkor fektess be, keress egy olyan fotóst, akinek tetszenek a képei (semmiképp se bízd ügynökségekre a portfóliókészítést) és igaz hogy ez kb 60000 Ft lesz, de ha tényleg ezt szeretnéd csinálni és tehetséges is vagy, akkor ez sokszorosan megtérül majd (persze szerencsével)
2009. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az adottságaim szerintem meglennének: 177cm, 58kg vagyok, elég vékony, hosszú lábak, kicsi mell, szép arc. Kedvem is lenne hozzá, csak hát pénzem az nincs...:(

Sajnos egy fillért nem tudnék erre áldozni, nemhogy 60.000 Ft-ot...:S

2009. jún. 30. 13:34
 3/3 anonim válasza:
ne keseredj el.. nemtudom mennyi idős vagy.. de ha 16 akkor menj el nyári munkára de ha még nem töltötted be akk jövőre :) nem szalad el előled a divatszakma.. amugy meg van egy nagyon jó divatfotós.. igaz siófoki.. de nagyon jó képeket csinál mindössze 10 000 Ft-ért ... !!
2009. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!