Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merek mosolyogni, mert...

Nem merek mosolyogni, mert kuszák a fogaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira nem is gáz, de akkor se.


18/F


2009. jún. 30. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon zavar akkor fogszabályzó. egész életedre rendbehozza :)

haa nem annyira vészes akkor nyugodtan mosolyogj senki se a fogaid alapján fog megitélni :) és kis kuszaság még aranyos,bájos is lehet egyeseknél:)

2009. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehetnél fel képet, hogy mennyire rossz a helyzet. Biztos nincs akkora baj.

Ha nagyon zavar menj el fogorvoshoz mást nem lehet tenni.

De nyugodtan mosolyogj én sok embert ismerek akinek nem tökéletesek a fogai, mégis jól néznek ki és senkit nem érdekel.

Nekem se tökéletes (hajajj de mennyire nem az) mégis mosolygok ha nagyritkán valami örömteli dolog történik.

2009. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ugyanígy vagyok, de nem is igazán tudok teli vigyorral mosolyogni pl, ha fotóznak. Egyszerűen nem megy. Csak ha nagyon röhögtetnek akkor. Nekem két oldalt van 1-1 fog eltolódva (valszeg azért mert a két középső fogam nagyobb a kelleténél), és emiatt elég bonyolult lenne megcsináltatni, két ép fogamat is ki kéne húzatnom. Ennek ellenére csinos lánynak mondanak. Egy időben mániám volt, hogy meg akarom csináltatni, de a páromnak nagyon tetszem így, szerinte ez a szexepilem és fél hogy másabb lennék ha megcsináltatnám.

Ha nem akarod megcsináltatni, akkor próbáld elfogadni! Sajnos máshogy nem megy. Állj be a tükör elé és mosolyogj, meglátod, ha te magad megszokod, akkor nem megy majd nehezen. Vagy fotózd le magad miközben mosolyogsz és meglátod nem is lesz olyan vészes az eredmény! Próbálj többféle szájtartással, különféle mértékkel mosolyogni, figyeld meg melyik a legkényelmesebb, melyiknél érzed magad a legjobban.

Ja, amúgy az én páromnak sem szabályosak a fogai, ennek ellenére iszonyúan helyes pasi! Nem is akarnám igazán, hogy ő megcsináltassa.


20/L

2009. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!