Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok mosolyogni?...

Hogy szoktatok mosolyogni? Látszik olyankor a fogsorotok vagy csukott szájjal? Csak lányok szoktak nyitott szájjal mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gyönyörű, vonzó, ha egy szép lány úgy mosolyog, hogy látszanak a hófehér fogai. Mondjuk azt azért nem szeretem, ha úgy mosolyog, hogy nagyon hosszan felnyílik a szája, vagy ha az ínye is nagyon látszik, az már csúnya. De fiúknak ugye alapból nem áll jól a nyitott szájjal való mosolygás? Én próbáltam már, de olyan mesterkéltnek, erőltetettnek éreztem, mintha vicsorítanék, vagy fogorvosnál lennék. Nekem nem természetes, hogy mosolygáskor látszódjanak a fogaim. Fiúk, lányok, ti hogy vagytok ezzel? Hogy mosolyogtok? El lehet/kell (érdemes) tanulni fiúknak is a nyitott szájjal mosolygást vagy fiúknál ez nem természetes? Köszi!
2009. nov. 21. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

én nyitott szájjal szoktam h egy kicsit látszik a fosorom...szokták is mondani h milyen szép a mosolyod!

szerintem egyaránt vonzó a csukott-és a nyitott szájjal való mosolygás :)+:D

néz meg Horváth Tamást a Csillag születikben...irtó jól néz ki :D...de pl.:az alkonyatban "Edward" az elején milyen őrületesen sármos :)

2009. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és 22/L
2009. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem valahogy nem áll jól ha a fogaim is kilátszanak +úgy nem is érzem jól magam ,automatikusan mindig csukott szájjal mosolygok.


16/L

2009. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem se áll jól ha kilátszanak a fogaim,szóval automatikusan csukott szájjal mosolygok:D

15/L

2009. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az a gondom, hogy mondják, hogy nagyon szép a mosolyom, legtöbben mindig ezt jegyzik meg velem kacsolatban, de nekem nem hófehérek a fogaim. Nem lepedékes, vagy ilyesmi, csak alapból sötétebbek. És te is azt írod, hogy akkor gyönyörű, ha "látszanak a hófehér fogai", azért én nem merek mindig úgy igazából mosolyogni.

Egyébként meg a természetes mosoly mindenkinek jól áll. Ha erőltetett, akkor néz ki bénán. Szóval ne erőltesd a mosolygást, hanem akkor csináld, ha szívből jön, és nem lesz gond.

2009. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, hogy kinek melyik fajta mosoly áll jól. Én mindig nyitott szájjal mosolygok, egyrészt automatikusan igy "áll be" az arcom, másrészt a csukott szájjal val mosolygás nem áll jól annyira, elég hülye fejet vágok olyankor. Szóval ez teljesen egyéni, ki melyikkel érzi jól magát, és automatikusan melyik jön neki. Az sem igaz, hogy férfiaknak nem áll jól a nyitott szájjal való mosolygás, én ismerek nem egyet, akinek kifejezetten ez áll jól.
2014. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:
Fizikailag képtelen vagyok kinyitni a szám ha mosolygok xD
2018. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!