Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik, hogy a vidám,...

Miért hiszik, hogy a vidám, szép embereknek nincs lelkük?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy szép vagyok,én vagyok az egyetlen jó csaj az osztályban,még a tanáraim!!! is bókolgatnak. Nem egoizmusból mondom,csak tényleírásként. Mindenki szerint ribancos vagyok,csak arra lennék jó,hogy megba*sszanak,aztán annyi. Oké,szoktam cicagatyát hordani,de sosincs ki a seggem,magassarkúkat nem is hordok. A személyiségem elég arrogáns,de csak a felszínen. Kb olyan vagyok mint Damon Salvatore csak lány kiadásban. Kb azt hiszik,hogy már egy csomóan átmentek rajtam,holott még egy barátom sem volt. Amúgy okos lány vagyok,de kevesen tudják rólam. Könyvet láttak a kezemben,és nagy csodálkozva kérdezték,hogy? "Te most olvasol :O" Azért vagyok ilyen,mert nehezen mondom el,amit mélyen legbelül érzek,pedig irtó sz*ar életem van,és jó lenne valakinek elmesélni,aki komolyan is vesz,és nem csak azt látja,hogy milyen vagyok a felszínen.
2012. máj. 31. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul akik eddig bepróbálkoztam nálam kivétel nélkül kis elkényeztetett,flegma,üresfejű idióták, én pedig nem ilyen nyálas pasikra vágyom.
2012. máj. 31. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, amit mutatsz magadból, úgy értékelnek a többiek. Addig ne is várj mást, míg nem mutatod meg, hogy nem olyan vagy, amilyennek hisznek. Ilyenek az emberek...
2012. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Wow mintha saját magamat olvastam volna,én is ilyen vagyok,általában nem szeretem magam jónak mutatni,mert akkor kihasználnak,és amugy sem tudok mindig jól cselekedni,valahogy belül kedves vagyok,de nem tudom kimutatni és mindenki ugy van vele,hogy ha kicsit is kedves vagyok akkor meglepőnek,hogy mi történt velem,meg hogy biztos akarok valamit,mert szerintük én sosem szoktam csak ugy egyszerüen kedves lenni,de igen a legelső válaszolónak igaza van,ha ezt mutatod az embereknek akkkor érthető dolog,hogy ugy is kezelnek,mert hiába belül lehetsz jó,de kivül nem azt mutatod,ők nem látják a belsődet.Éngem is sokan hasonlitottak már az arrogáns,de belül kedves Damon Salvatoréhoz,de csak azok akik ismernek,vagyis a 2 legjobb barátnőm....

Hidd el megértelek,és tudom,hogy elég rossz,mert valahogy az emberek csak a felszint látják.De én pl.még valamikor örülök is hisz ha látnák a belsőt akkor egy csomó sebet fedeznének fel,amit az idő még nem gyógyitott be...

Bocs,hogy ennyit irtam,csak fura volt látni,hogy nem csak én vagyok az egyetlen aki evvel a problémával küszköik.

2012. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg pont "fordítva" viselkedek. Mindig mosolygok, vidám és kedves vagyok. A problémáimról ritkán beszélek és nem akárkinek. Ez is egyfajta védekezés.

Első válaszoló voltam.

2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó azért tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen selejtes :) a problémáimról én sem beszélek senkinek, arra olyannak kéne lenni akinek el tudom mondani.
2012. máj. 31. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól teszed kiben bízol annyira, hogy megosztod vele a bajaidat.

Szerintem semmi baj nincs veled.

Ja és ne foglalkozz a sok idiótával, nem érdemlik meg.

Sokak a felszínt kapargatják a gesztenyék után..., de csak a felszínen kutakodnak, mélyebbre nem mennek. Sajnos ez van.

Én nem hiszem, hogy a vidám, szép embereknek nincs lelke. Azt nem tudom mások miért hiszik ezt.

Sajnálom, hogy rossz életed van, átérzem.

Egyszer csak jobb lesz meglásd.:)

2012. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csúnyák ezzel vigasztalják magukat. Ne törődj velük.
2012. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemigen tudsz tenni bármit is. Én is ilyen vagyok, csak magamat külsőre átlagosnak mondanám :) A baj, hogy amiért így állnak hozzám, szinte automatikusan egyre jobban elzárkózom tőlük, és átmegyek a "megértő, jó hallgatóság"-ba.
2012. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!