Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában (pl. Németors...

Nyugat-Európában (pl. Németország, Franciaország, Hollandia, Olaszország) mennyire népszerű a ZARA és a H&M?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ot ezek az átlag boltok, mint nálunk a kínai vagy a turi. Ezek a helyek, ahova csak úgy beszaladnak a tinilányok venni egy szoknyát péntekenként. Népszerű, de ez úgymond aközépkategória legalja.
2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magyarországon azért ezeket a márkákat nem mindenki engedheti meg magának, sőt! Viszonylag drágának számítanak (főleg a ZARA) a magyar viszonylatban.

Nyugaton melyik márkák ilyenek, mint itthon a ZARA és a H&M?

2012. jún. 2. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Norvégiában élek, itt a H&M hozzátartozik az alap ruhatárhoz. Norvégiában több mint 100 üzlete van a cégnek, amelyek közül jó néhány még az 50-es években nyitott meg. A ZARA főleg nyugat és közép Európában ismert márka. Azt kevesen tudják hogy a H&M csoport érdekeltségébe tartozik a ZARA és a GAP is. Utóbbi szintén kedvelt márka itt Norvégiában, talán azért is mert a tulajdonos H&M nagyon nyomja a márkát. Havonta 10-20 új üzlettel bővítik a norvég GAP-ot. Én egy közel 50 ezer fős városban élek, ahol 5 H&M üzlet van. Magyarországon kedvelt márkák pl. Retro,Gas,C&A itt gyakorlatilag nem léteznek, egyrészt itt nem keresik az "ál" olasz farmert, illetve a C&A-t pedig alapból elnyomja a H&M. Helyben a The North Face, Columbia a Reebok Nike stb. termékei kedveltek, számos üzletük van itt. Persze van egy két elit márkabolt is pl. Armani,Tommy Hilfiger, ez utóbbi szintén kedvelt üzlet, fiatalabb és idősebb korosztályban is. A legkedveltebb üzlet egyértelműen az H&M, mindenki ott vásárol, emiatt alapterületben is eltérnek az otthoni kisebb üzletektől. Nem ritka a 3-4 szintes H&M sem. Árban pedig az otthoni kínai üzletek árfekvését mondanám.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

az 1.-höz hozzászólva : én péntekenként csak úgy beszaladok egy-két ruhát venni a h&m-be és a zarába...pedig itt élek Magyarországon :D

17L

2012. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a négyeskének üzenem hogy én is azt tenném anyám meg apám pénzbélből:D:D:D:D Kuss van a zsebpénzből:D
2012. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*pénzéből
2012. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves négyes, én az ÁTLAGról beszéltem mert ez volt a kérdés. Nyilván Nyugat-Európában sem mindenkinek telik új cuccokra, csak a Goodwill-es használt ruhára, vagy még arra is ritkán.

A különbség csak annyi, hogy arányaiban a kaja és a ruha ára sokkal közelebb áll arrafelé egymáshoz. Szóval ha egy átlag 14 éves egy héten át félreteszi a nem is túl sok uzsonnapénzének a felét, akkor lesz annyi péntekre, hogy vegyen valamit a H&Mben.

2012. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
európa szinten a h&m a legnépszerűbb márka, azt hiszem még világszinten is az első helyen áll. javítsatok ki, ha tévedek. (mert am tényleg kíváncsi vagyok:D).
2012. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!