Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg negatív kisugárzású a...

Tényleg negatív kisugárzású a fekete haj? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Fekete hajam van, nekem tetszik, és a barátaim szerint nagyon jól áll, karakterességet ad, de bizonyos személyektől visszahallottam hogy a fiúk szerint negatív kisugárzású, és egyáltalán nem szeretik a fekete hajú nőket. Ez miért van így?
2012. jún. 3. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az irígyek találták ezt ki! A férfiak igenis imádják a fekete hajú nőket :) pl. Kim Kardashian vagy Nicole Scherzinger azt hiszem bizonyíték erre.
2012. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van akinél igen, a 4. emeleten lakik egy csaj, fekete, hosszú haja van és porcelán fehér bőre, nagyon félelmetes a csaj, sötétben nem szívesen találkoznék vele :)) Viszont akinek sötétebb a bőre annak nagyon jól tud állni, a baráti körömben több srác él hal a fekete hajú nőkért. De nem soknak áll jól, mert sápaszt is!
2012. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is világosabb a bőröm, de egyáltalán nem fehér, meg eléggé barnulékony, szóval nyáron lesz az még barnább is, de félek hogy cigányos hatást keltene, mert a szemeim is barnák. :(
2012. jún. 3. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:

ez hülyeség:D imádom a fekete hajat,főleg ha fényes,ápolt...világos bőrrel kifinomult,barnával egzotikus

mindenképpen nagyon szexi:D

2012. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A cigányos hatáshoz sokkal több kell, mint a fekete haj-barna bőr kombó!
2012. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennyi pozitív után egy kicsit megnyugodtam. :D Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 3. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy egy kicsit ridegebb, mint a szőke, és számomra egy pici távolságtartást is sugall (főleg fehér bőrrel), meg egy kicsit természetellenes, főleg azokon, akiknek alapból világos színű a hajuk. Nagyon jól tud kinézni, de szerintem nem mindenkin.
2012. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem jön be a fekete haj. Pláne nem ha hosszú és hozzá nagyon kreol a bőre a lánynak. Szerintem úgy cigányos tud lenni.

Sötétbarna haj, kék, vagy zöld szem viszont tetszik, de kevés csajnak áll jól.

Nekem igazából a szőke hullámos csajok a gyengéim. De ettől függetlenül lehet szép egy fekete csaj is, ha az természetes és nem agyonszolizott meg csíkszemöldökű. 30F

2012. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogyis. nekem is fekete a hajam és kreol a bőröm, de babás az arcom. emiatt nem mondják azt h "negatív" lennék.
2012. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem negatív, csak általában nagyon látszik, hogy festett fekete, az meg nekem nem tetszik...

de! Ha a barátaid szerint jól áll, és neked is tetszik, és nem vagy hófehér, akkor simán lehet dögös!

2012. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!