Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg negatív kisugárzású a...

Tényleg negatív kisugárzású a fekete haj? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Fekete hajam van, nekem tetszik, és a barátaim szerint nagyon jól áll, karakterességet ad, de bizonyos személyektől visszahallottam hogy a fiúk szerint negatív kisugárzású, és egyáltalán nem szeretik a fekete hajú nőket. Ez miért van így?
2012. jún. 3. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem természetes fekete hajam van, és [link]

semmi túlzással ilyen kék szemem, a párom ugyan imádja, meg a haverjai úgyszintén, meg a körülöttem lévő emberek is sokszor megnéznek emiatt, hogy fú milyen szép, milyen különleges, és ez sokszor számomra kellemetlen, mert igen feltünően nézik! :) Sőt, nem vagyok nagyon fehér bőrű sem.

2012. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tényleg szép szem.Küldenél képet magadról?Ne értsd félre,lány vagyok,csak kíváncsi vagyok erre a szép összeállításra :) A kék szem és természetes fekete haj elég ritka..
2012. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!