Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műköröm valóban tönkreteszi...

A műköröm valóban tönkreteszi a saját körmömet?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt műkörmön, és csináltatni szeretnék! Erősek a körmeim de félek, hogy tönkre vágja a körmeimet! Csak annak megy nagyon tönkre a körme, aki állandóan rakattat fel műkörmöt?

2012. jún. 4. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Senkinek nem megy tönkre a körme, ha a körmös nem reszeli szét. az alapanyag meg nem bántja a körmöt.

Válassz megbízható, profi körmöst, akkor nem lesz baja a körmeidnek.

2012. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is akartam műkörmöt, de az unokanővérem lebeszélt róla. egyrészt vannak balf*szok. másrészt leszedetésnél nem túl kellemes. konkrétan feltépik. le is jöhet a körmöd. a megmaradt ragasztót meg lereszelik és lapvékony lesz tőle a körmöd.
2012. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

"én is akartam műkörmöt, de az unokanővérem lebeszélt róla. egyrészt vannak balf*szok. másrészt leszedetésnél nem túl kellemes. konkrétan feltépik. le is jöhet a körmöd. a megmaradt ragasztót meg lereszelik és lapvékony lesz tőle a körmöd."


édesjóistenem... az unokanővéred, jobb lett volna, ha hallgat, ahelyett, hogy marhaságokat beszélne.

ép eszű körmös nem tép le semmit. sőt, profi körmös már nem használ ragasztót sem, hanem építi a körmöt.

Ha porcelán a köröm, akkor ráadásul le is lehet oldani. A zselét valóban reszelni kell, de arra is megvan a technika, hogy úgy legyen leszedve, hogy ne sérüljön a saját köröm...

2012. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress, egy olyan műkörmöst, aki profi a és már több éve dolgozik a szakmában. Amúgy gondolj bele: porcelánt raknak a rossz fogak helyett is (már akinek kell), ha a szájban nem káros, akkor a körmön miért lenne az?
2012. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy tönkremegy!Nekem kb. 5-6 éve van folyamatosan töltve a körmöm,amikor reszeli látom is hogy egészséges.Tény,meg kell találni a jó körmöst.Én hál Istennek nagyon profihoz járok. :-)
2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah és szerintem porcelán!! :-)
2012. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neem is 4 éve folyamatosan van töltve és egyáltalán nincs baja annyi hogy azért elvékonyodott kicsit de attól nincs baja és mindíg fertőtlenítik stb ugyh ha profi csinálja tuti nem lesz se gombás se semmi
2012. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nono1991 válasza:
uram isten. ki volt az az agy károsult aki azzal tömi a fejed hogy letépik a körmöt. atya ég..
2012. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!