Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen dezodort használtok?...

Milyen dezodort használtok? Mennyire jó? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem nemrég ajánlották a Fa NutriSkint, ami 0% alkoholt tartalmaz. Az utóbbi időben elég izzadós lettem, és ez nagyon jól bevált. Tényleg nem érezni az izzadságszagot, csak a ruhámon. :/ Nektek mely dezodorok váltak be?

2012. jún. 4. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb dezodorral nem az alkohol tartalom a probléma, hanem az alumínium, ugyan is zömében az gátolja, hogy izzadjon a bőr, viszont rákkeltő. A Forever Livingnek létezik alumínium mentes dezodorja, ami enged izzadni, de nem bűzlesz. Nehéz megszokni, pedig tudom, hogy egészségesebb, de nyáron kevés. Az egészségtelen, jó illatú, alumínium tartalmú izzadásgátlók közül a Secret vált be.
2012. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rózsaszín Adidas golyós változata.

Nekem a foreverestől iszonyatosan büdös lett a hónaljam.

Az alumíniumos deóról megoszlanak a vélemények, de én azokkal is izzadok, csak nem büdöset.

2012. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenek vannak: [link]

Semmi izzadságszag, és az illata is jó, csak már unom. Mondjuk pont elfogyott már. [link] Ezt viszont gyűlölöm! Garantált izzadságszag és már a falra mászok az illatától olyan erős és édes. Ráadásul nem olyan poros cuccot fúj, hanem inkább folyadék, tudjátok ami hideg mikor kifújod. Nem szeretem...

[link] Hatása ennek is nagyon jó, csak olyan tipikus dezodor szaga van, én meg inkább a parfümösöket szeretem, ezért csak akkor használom ezt ha itthonra kell vagy vásárolni megyek csak stb.

[link] Ennek az illatát imádom, de a hatása nem az igazi.

2012. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltak be a márkásak. Vettem nemrég egy ilyet: [link] ez nekem nagyon jó! Nem izzadok tőle és büdös sem leszek.
2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezt használom 5 éve. Azóta nincs szagom.


Hátrány: a sötét ruhát megfogja.

2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Fa nutriskin spray jön be.
2012. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hasznos infókat tudtam meg. :)
2012. jún. 5. 13:22
 9/9 Andrea Ilona válasza:

Az ezüst. www.organa.hu

Az alkohol a legkisebb probléma egy dezodorban. Minél úgymond hatásosabb egy deo, annál több benne az alu, és az az igazi gáz.

2012. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!